Dubois vs Joyce 28. listopadu!

Očekávaný duel v těžké váze má konečně oficiální datum. Na konci listopadu si to Britové rozdají o tři tituly!

 

28.11.2020 – Velká Británie
Těžká váha
Daniel Dubois vs Joe Joyce

Neporažená britská šestka a světová jednadvacítka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (15-0-0, 14 KO) a neporažená britská pětka a světová šestnáctka „Juggernaut“ Joe JOYCE (11-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Evropský titul EBU a britské pásy BBBofC a Commonwealth!

Třikrát odsunutý zápas konečně dostal oficiální datum a snad už finální. Promotér Frank Warren před několika týdny naznačil, že by se duel mohl konat na konci listopadu což nyní také potvrdil.

Daniel Dubois si letos odbyl povinný zápas s Holanďanem Ricardem Snijdersem (18-2-0, 8 KO). Zápas byl jednoznačnou záležitostí a britský dynamit svého soka ukončil již ve druhém kole.

Ve stejném duchu boxoval i Joe Joyce, který se utkal o měsíc dřív s Němcem Michaelem Wallischem (20-4-0, 13 KO). Němec vůbec na Brita nestačil a ten jej ukončil ve třetím kole.

Tento boj je také označován jako boj o Velkou Británii. Vítěz si odnese oba britské tituly a také prestižní Evropský titul EBU. Vítěz také bude moci pomalu vyhlížet titulový zápas.