Dubois: V ringu rozpoutám peklo!

Daniel DuboisBritský ranař Daniel Dubois se nemůže dočkat titulové bitvy s šampiónem Trevorem Bryanem a slibuje peklo v ringu, bude to demolice říká!

„Doufám, že se brzy dozvíme termín zápasu. Chci dobýt Ameriku a získat světový titul. Sice se nejedná o hlavní pás organizace, ale má velkou hodnotu a pro mě je výhra v tomto zápase velice důležitá“. říká čtyřiadvacetiletý bijec

A dodává „Bryan v ringu pozná to, co ještě za dosavadní kariéru nepoznal. V ringu rozpoutám peklo, mým cílem je zničit soupeře, bude to demolice se vším všudy. je načase abych získal titul a dosáhl mistrovské úrovně. Jednou mě čeká na domácí půdě velký zápas, možná i s Anthony Joshuou a výhra nad Bryanem mě k mému snu posune“. uzavřel Daniel Dubois

Daniel Dubois vs Joe Cusumano

Jak jsme již psali, manažer Trevora Bryana, legendární Don King vyhrál v pondělí výběrové řízení na pořádání zápasu o regulérní světový titul organizace WBA v těžké váze mezi Trevorem Bryanem (22-0-0, 15 KO) a Danielem Duboisem (17-1-0, 16 KO). Vítězná nabídka od amerického promotéra byla 3,11 milionu dolarů.

Částka bude rozdělena 55 ku 45 ve prospěch Američana. Aukce se zúčastnil i Frank Warren, který nabídl „pouze“ 2,5 milionu dolarů. Warren nedávno vyhrál výběrové řízení na pořádání zápasu Tyson Fury vs Dillian Whyte a přinesl rekordních 41 milionů dolarů.

Trevor Bryan vs Daniel Dubois

Dvaatřicetiletý šampión Trevor Bryan získal titul loni v lednu, kdy v jedenáctém kole ukončil bývalého světového šampióna Bermane Stiverna. Letos do roka a do dne pás obhájil, když ve vyrovnaném duelu přetlačil těsně na body krajana Jonathana Guidryho. Nyní tak má před sebou druhou obhajobu a do cesty se mu postaví jednoznačně netěžší soupeř kariéry, čtyřiadvacetiletý prozatímní šampión z Velké Británie „Dynamite“ Daniel Dubois.

Ten získal prozatímní světový titul loni v červnu, když na domácím galavečeru ve druhém kole knockoutoval Rumuna Bogdana Dinu. Vítěz tohoto duelu se stane povinným vyzývatelem hlavního šampióna organice, kterým je neporažený Ukrajinec Oleksandr Usyk. Ten má však před sebou odvetu s Anthony Joshuou, která se bude pravděpodobně konat v červnu.

Trevor Bryan


Artur Szpilka bude debutovat v MMA! ZDE
Shrnutí galavečeru Oktagon Prime 5! ZDE
Golovkin vs Murata již 9. dubna! ZDE
Vitali a Wladimir Klitscko stojí za Usykem! ZDE
Polák Krzysztof Glowacki se vrací na konci dubna! ZDE
David Dvořák si připsal první porážku v UFC! ZDE
Organizace Oktagon se představí na německé půdě! ZDE
Fury se opět pustil do svého soupeře Dilliana Whyta! ZDE
Dopingový raubíř Jarrel Miller se vrací! ZDE
Canelo vs Bivol a Hrgovič vs Zhang v květnu! ZDE


Přidat na Seznam.cz