Dubois se nakonec utká s Američanem Cusumanem!

Britský boxerDaniel Dubois se utká poslední srpnovou neděli na galavečeru v Clevelandu nakonec utká s americkým bijcem Joe Cusumanem!

29.8.2021 – Rocket Mortgage FieldHouse, Cleveland, USA
Těžká váha
Daniel Dubois vs Joe Cusumano

Britská sedmička a světová třiadvacítka “Dynamite” Daniel DUBOIS (16-1-0, 15 KO) a americká šestka a jedenáctka a světová padesátka Joe CUSUMANO (19-3-0, 17 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Třiadvacetiletý Dubois se vrátil mezi šestnáct provazů letos v červnu po loňské porážce s krajanem Joe Joycem. Jeho soupeřem byl Rumun Bogdan Dinu, kterého seřezal ve dvou kolech a získal prozatímní světový titul WBA.

Nyní měl vyzvat šampióna organizace Trevora Bryana. Ale k souboji nakonec nedojde a Dubois se utká s jiným Američanem, třiatřicetiletým Joe Cusumanem. Ten zdaleka není tak nebezpečný jako by byl Bryan a z tohoto zápasu se stává pro Duboise povinné vítězství.

Na galavečeru vystoupí také nejmladší boxer z klanu Fury a to dvaadvacetiletý Tommy. Hlavním duelem večera bude samozřejmě velmi očekávaný souboj Jake Paul vs Tyron Woodley, které čeká osmikolová bitva.