Dubois prodloužil smlouvu s Warrenem. Joyce změnil před bitvou trenéra!

Již 11.4.2020 proběhne hodně vyhrocená britská bitva mezi Danielem „Dynamite“ Duboisem (14-0-0, 13 KO) a Joe „Juggernaut“ Joycem (10-0-0, 9 KO) a v obou táborech se to jen hemží novinkami.

Další vyhecovaná bitva dvou obrů těžké váhy je naplánovaná na 11.4.2020, kdy se v londýnské O2 Aréně střetne aktuální světová dvacítka a britská pětka Joe Joyce se světovou pětadvacítkou a britskou osmičkou Danielem Duboisem. Oba tábory v posledních dnech oznámily novinky. Teprve dvaadvacetiletý talent prodloužil svoji smlouvu s promotérem Frankem Warrenem o dalších pět let a tím si zřejmě zajistil i případnou spolupráci se stájí Top Rank Boxing, která zastupuje i dalšího Warrenova svěřence Tysona Furyho.

Mezitím stihl o dvanáct let starší stříbrný olympijský medailista z Ria ohlásit změnu ve svém týmu. Joyce se totiž rozhodl ukončit spolupráci s trenérem Adamem Boothem a vrátí se zpět k bývalému kouči Ismaelu Salasovi. Podle britského obra nejde o nic zásadního. Jen se mu bude trénovat daleko lépe ve slunném Las Vegas, než v chladné Británii. Joyce už mezi profesionály stihl vystřídat několik trenérů, když prošel rukama Abela Sancheze, Ismaela Salase a Adama Bootha.