Dubois má před sebou Cojanu a hned po něm chce do ringu Chisoru!

Teprve jednadvacetiletý talent těžké váhy, Daniel „Dynamite“ Dubois (9-0-0, 8 KO) má před sebou další těžkou zkoušku v podobě Razvana Cojanu (16-5-0, 9 KO), ale už nyní vyhlíží souboj s Dereckem Chisorou (29-9-0, 21 KO).

Britská těžká váha má nyní prospektů na rozdávání. Daniel Dubois, Nathan Gorman, ale Joe Joyce jsou velkým příslibem do budoucnosti. Konkrétně jednadvacetiletý „Dynamite“ je z nich asi největší hvězdičkou. Skromný a ne moc výřečný hromotluk s nevinným výrazem ve tváři, který ovšem rozdává údery, jak z bojového kanónu. Před londýnským rodákem stojí nyní velká výzva v podobě rumunského válečníka Razvana Cojanu, ale nebyl by to Frank Warren (promotér Duboise), kdyby již nespřádal další plány pro svůj nevybroušený diamant.

„Myslím si, že všichni tři nejsou tak daleko od špičky těžké váhy, kam patří i Dereck Chisora. Za pár měsíců a výhrou třeba právě nad Dereckem by se mohli připojit k absolutní špičce těžké váhy.“ – Myslí si britský promotér Frank Warren, který zastupuje Gormana, Duboise, ale i Tysona Furyho. „Chisora je velice zkušený bojovník, který vás otestuje na sto procent. Ukázal to zejména v zápasech s Dillianem Whytem a i proti dalším bojovníkům. Určitě by to byl souboj, který bych si hodně užíval.“ – Prozradil sám Daniel Dubois. Britský mladíček se nyní chystá na svůj zápas, který jej čeká 8.3.2019 a po té odlétá na sparingy do kempu Jarrella Millera.