Dubois: Joyce po tomto souboji ukončí kariéru. Bude to jeho poslední boj!

Dvaadvacetiletý Daniel „Dynamite“ Dubois (14-0-0, 13 KO) se ostře opřel do svého příštího soupeře Joa „Juggernaut“ Joyce (10-0-0, 9 KO). Oba borci se střetnou ve velké britském derby 11.4.2020 v londýnské O2 Aréně.

Plánované britské derby mezi Danielem Duboisem a Joe Joycem začíná být pořádně vyhrocené. Kupodivu jej však vůbec nehrotí čtyřiatřicetiletý stříbrný medailista z olympijských her v Riu, ale naopak jeho teprve dvaadvacetiletý sok. „Joe velice rád mluví o své amatérské kariéře, ale buďme upřímní, vždyť to byl dospělý muž, který mlátil malé děti. Na olympijských hrách bojoval, když mu bylo třicet. Všem ostatním bylo okolo dvaceti. “ – Pustil se do krajana aktuálně pětadvacátý muž světového žebříčku. Joyce vyhrál, kromě již zmíněného stříbrného kovu z olympijských her , také bronzovou medaili ze světového šampionátu a zlatou medaili z evropského šampionátu.

Aktuální světová dvacítka těžké váhy je tak odborníky považovaná za jednoho z nejlepších britských reprezentantů mezi amatéry vůbec. Dubois však nezůstal jen u amatérské kariéry svého soka, ale vesele se začal rýpat i ve změnách trenérů. „Slyšel jsem, že opět změnil trenéra. Vystřídal více trenérů, než získal pásů. Je nervózní a panikaří. Lituje, že podepsal ten kontrakt na souboj se mnou. Začíná mu docházet, že to bude jeho poslední souboj kariéry. Jsem rád, že odletěl trénovat do Las Vegas. Musí si užít trošku slunce a poslední kemp, než ho pošlu do důchodu.“ – Dokončil své povídání „Dynamite“.