Dubois je zpět a jde o titul!

Daniel Dubois se po tvrdé porážce vrací mezi šestnáct provazů. 5. června se utká o prozatímní světový titul v těžké váze s rumunskou jedničkou Bogdanem Dinu!

5.6.2021 – VB
Těžká váha
Daniel Dubois vs Bogdan Dinu

Britská sedmička a světová třiadvacítka “Dynamite” Daniel DUBOIS (15-1-0, 14 KO) a rumunská jednička a světová čtyřiašedesátka Bogdan DINU (20-2-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBA!

Třiadvacetiletý britský boxer Daniel Dubois byl až do loňského roku neporažený. Vše se změnilo v titulovém souboji s krajanem Joe Joycem, se kterým se utkal o tituly WBC Silver, Mezinárodní WBO, Evropský EBU a britské pásy Commonwealth a BBBofC.

Ačkoliv byl Dubois velkým favoritem, tak Joyce využil svých zkušeností postupně a chytře Duboise ničil a zavřel mu oko a Dubois si v desátém kole klekl a nechal odpočítat. Nyní se vrací a hned se může dostat opět rychle nahoru. Čeká ho souboj o prozatímní světový titul.

Do cesty se mu postaví čtyřiatřicetiletý Rumun Bogdan Dinu, kterého dokázali porazit jen dopingový obr Jarrell Miller a bulharská kobra Kubrat Pulev. Dubois je v tomto duelu jasným favoritem a neočekává se nic jiného než výhra před limitem!