Dubois: Dinu zažije zničující knockout!

Daniel Dubois a Bogdan Dinu se utkají 5. června o prozatímní titul organizace WBA. Dubois se vrací po drtivé prohře od krajana Joe Joyceho a slibuje demolici!

5.6.2021 – VB
Těžká váha
Daniel Dubois vs Bogdan Dinu

Britská sedmička a světová třiadvacítka “Dynamite” Daniel DUBOIS (15-1-0, 14 KO) a rumunská jednička a světová čtyřiašedesátka Bogdan DINU (20-2-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBA!

„Dusím v sobě půl roku porážku a nyní uvidíte nejlepší verzi Daniela Duboise. Dinu je pro mě dobrou zkouškou, v některých aspektech je opravdu dobrý. Má rychlý pohyb a přesné údery, není jen tak náhodou číslo v organizaci. Ale já musím dělat svou práci a vyhrávat, ukážu lidem, proč mám přezdívku dynamit. Bude to zničující knockout, slibuji vám, že zápas skončí velmi rychle“. říká odhodlaně Dubois

Třiadvacetiletý britský boxer Daniel Dubois byl až do loňského roku neporažený. Vše se změnilo v titulovém souboji s krajanem Joe Joycem, se kterým se utkal o tituly WBC Silver, Mezinárodní WBO, Evropský EBU a britské pásy Commonwealth a BBBofC.

Ačkoliv byl Dubois velkým favoritem, tak Joyce využil svých zkušeností postupně a chytře Duboise ničil a zavřel mu oko a Dubois si v desátém kole klekl a nechal odpočítat.

A jak vypadá žebříček WBA?

Hlavní šampión: Anthony Joshua (WBA super)
Šampión: Trevor Bryan (WBA)
Šampión v pauze: Manuel Charr (WBA)
Zlatý šampión: Robert Helenius (WBA Gold)

 1. Oleksandr Usyk
 2. Bogdan Dinu
 3. Deontay Wilder
 4. Charles Martin
 5. Andy Ruiz
 6. Michael Hunter
 7. Luis Ortiz
 8. Adam Kownacki
 9. Chris Arreola
 10. Agit Kabayel (Kontinentální WBA)
 11. Daniel Dubois