Dubois: Chci odvetu s Joycem!

Daniel Dubois se již tuto sobotu utká o prozatímní světový titul WBA s Bogdanem Dinu. Nevzdává se však naděje na odvetu s krajanem Joe Joycem, se kterým prohrál loni v listopadu!

Daniel Dubois (15-1-0, 14 KO) a Joe Joyce (12-0-0, 11 KO) se utkali loni 28. listopadu na galavečeru v Londýně. Dubois byl velkým favoritem zápasu, ale Joyce zkušeně svého mladěího krajana postupně zdemoloval a Dubois se nechal v desátém kole odpočítat kvůli oku, na které už prakticky neviděl.

Po zápase byl odvezen do místní nemocnice, kde mu byla diagnostikována zlomenina orbitální dutiny a poškození nervů. Britský boxer si tak musel dát půl roční pauzu a vrací se již tuto sobotu v titulovém souboji s rumunským boxerem Bogdanem Dinu. Galavečer bude vysílat od 19:00 Sportovní televize Premier sport!

Dubois však prahne po pomstě a chtěl by s Joycem odvetu. “Opravdu to moc chci, chci s Joycem znovu bojovat. Myslím, že na to mám, abych ho porazil. Byl to velmi těsný boj a prostě moje oko to nevydrželo. Kdybych se nezranil, možná by bylo vše jinak. Chci v tom zápase pokračovat a ukázat co ve mě je. Ale vše ukáže až čas a jestli se vůbec naše cesty opět střetnou”. řekl Dubois