Dražba nebude potřeba! Anthony Joshua se střetne s Kubratem Pulevem 20.6.2020 v Londýně!

Tak nakonec přece jen dražba nebude potřeba. Týmy aktuálního šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho „AJ“ Joshuy (23-1-0, 21 KO) a povinného vyzývatele Kubrata „The Cobra“ Puleva (28-1-0, 14 KO) našly společnou řeč.

V sobotu jsme vám přinesli informaci o tom, že souboj mezi aktuálním králem těžké váhy a šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou a jeho povinným vyzývatelem skrze federaci IBF Kubratem Pulevem půjde zřejmě do dražby. Zástupci bulharského veterána totiž nebyli spokojeni s průběhem jednání. „Nemáme podepsanou žádnou dohodu. Britská komise s námi nezacházela úplně dobře a proto jsme se rozhodli jít do dražby, která je naplánovaná na 3.3.2020. Kubrat Pulev by chtěl bojovat mimo Velkou Británii.“ – Prozradil šéf stáje Top Rank Boxing, jenž stojí za kariérou osmatřicetiletého rodáka ze Sofie.

Jenže během dvou dnů je všechno jinak. Po neustálém posouvání termínu a různých nabídek ze všech koutů světa (Turecko, USA, Saúdská Arábie, Nigeríe) jsou konečně oba borci domluvení. Souboj o všechny čtyři tituly mistra světa, které vlastní třicetiletý rodák z Watfordu se odehraje 20.6.2020 na stadionu Tottenhamu Hotspur, jenž má kapacitu až 60 tisíc míst. Král těžké váhy se tedy po roce a devíti měsících konečně vrací na domácí půdu a slibuje velkolepou show. Bulharského vyzývatele chce knockoutovat před limitem a po dvou ne úplně povedených soubojích si chce napravit svoji knockoutérskou pověst.