Drama v posledním čtvrtfinále! Haye dokázal posadit Foremana na zadek, přesto padl v pátém kole!

Obrovské drama přinesl poslední čtvrtfinálový souboj virtuálního turnaje „The eWBSS Heavyweight Legends Tournament“ mezi „Big“ Georgem Foremanem (76-5-0, 68 KO) a Davidem „Hayemaker“ Hayem (28-4-0, 26 KO).

Obrovské drama nabídlo poslední čtvrtfinálové měření sil mezi historicky nejstarším šampionem těžké váhy Georgem Foremanem a šampionem dvou váhových kategorií Davidem Hayem. Legendární Američan byl v tomto souboji jasným favoritem a souboj také začal velice dobře. Oba borci si vyměnili několik tvrdých úderů, ale Foreman byl jistě tím přesnějším a navíc na konci kola dokázal poprvé otřást svým britským sokem. Haye však ve druhém kole naprosto vyrovnal duel, začal se více prosazovat, ale jeho údery jakoby americký obr ani necítil. Ve třetím kole to opět byla hra „Big George“, který sice několik svých brutálních zvedáků promáchl, ale nakonec jeden přece jen trefil a Haye měl opět co dělat, aby zůstal na nohou.

Jenže čtvrté kolo přineslo naprostý zvrat. Rychlejší „Hayemaker“ začal více a více zasahovat pomalejšího Foremana a nakonec jej i posadil na zadek perfektním kontrem ze zadní ruky. Hala byla na nohou a fanoušci u obrazovek si začali okusovat nehty i na nohách. Legendární Američan však opět ukázal své obrovské srdce šampiona a neuvěřitelnou odolnost. Vrátil se zpět na nohy a v pátém kole rozbalil svůj ničivý útok. Rodák z Londýna sice skvěle pracoval z obrany, ale osudným se mu stalo přepadnutí do jednoho z útoků, což Foreman potrestal dech beroucím hákem. Haye dokázal ještě vstát, ale za pár vteřin opět okusil podlahu ringu. Tentokrát po skvělém úderu ze zadní ruky Američana. Snažil se, dělal co mohl, ale na nohy se postavit nedokázal. „Big George“ to opět dokázal a stává se posledním semifinalistou. Jeho soupeřem se již v sobotu stane další legendární Američan „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO).