Dorticos sestřelil Kudryashov a je v semifinále!

World Boxing Super Series (WBSS) má za sebou další čtvrtfinálový duel v křížové váze. Yunier Dorticos tak má v držení pás WBA a v semifinálovém duelu ho čeká vítěz zápasu Murat Gassiev vs Krzysztof Wlodarczyk. který se bude konat 21. října! Video!

Očekávala se tvrdá a vyrovná bitva, ale opak je pravdou. Neporažená kubánská jednička Yunier Dorticos (22-0-0, 21 KO) nedal sebemenší šanci ruské mašině Dmitry Kudryashovi (21-2-0, 21 KO) a brutálně jej vypnul už ve druhém kole.

Kudryashov po tvrdém háku na spánek okamžitě lehl a z výrazu jeho očích bylo jasné, že nebude moci v boji pokračovat. Ještě se zkoušel postavit na nohy, ale stabilita a kontrola nad tělem byla pryč.

Dorticos se tak dostal do semifinálového boje pod hlavičkou World Boxing Super Series (WBSS), kde jej čeká vítěz zápasu Murat Gassiev vs Krzysztof Wlodarczyk. který se bude konat 21. října.

Druhou semifinálovou dvojici tvoří ukrajinská neporažená jednička Oleksandr Usyk (13-0-0, 11 KO) který svého soupeře bude znát 30. září, kdy se utkají o titul WBC Mairis Briedis (22-0-0, 18 KO) a Mike Perez (22-2-1, 14 KO).