Dopujícího Pascala nahradí Dervin Colina!

Jean Pascal a Badou Jack se měli utkat již tuto neděli v odvetě o světový titul WBA. Kanaďan však neprošel antidopingovou kontrolou a nahradí jej Dervin Colina. Hlavní akcí večera bude exhibiční boj Floyd Mayweather vs Logan Paul!

6.6.2021 – Hard Rock Stadium, Miami, USA
Polotěžká váha
Badou Jack vs Dervin Colina

Švédská jednička a světová devítka “The Ripper” Badou JACK (23-3-3, 14 KO) a neporažená venezuelská jednička „El Diamante“ Dervin Colina (15-0-0, 13 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Souboj veteránů polotěžké váhy nabídl před rokem a půl velmi vyrovnanou bitvu, kterou nakonec 2:1 na body vyhrál kanadský boxer a získal tak světový titul. Nyní se osmatřicetiletý Pascal a o rok mladší Badou Jack dohodli na odvetě a očekávala se opět velmi vyrovnaná bez jasného favorita.

Jenže Pascal neprošel antidopingovou kontrolou, která v jeho těle odhalila celkem tři zakázané látky – anabolické steroidy: Epitrenbolon, Drostanolone a Drostanolone Metabolite A. Pascal na to ihned reagoval, že udělá vše pro to, aby své jméno očistil.

Nicméně organizátoři museli narychlo najít náhradu a tu nakonec našli v neporaženém venezuelském boxerovi. Třiatřicetiletý Dervin Colina celou kariéru boxoval pouze na domácí půdě ve Venezuele a zápas v Miami tak bude debut mimo domácí území. Colina v minulosti držel jeden z pásů organizace WBA, konkrétně verze Fedelatin, což je latinskoamerický titul.