Doplní bitva Alexandera Povetkina s Michaelem Hunterem galavečer v Saúdské Arábii?

Souboj Alexandera „Ruského Vítěze“ Povetkina (35-2-0, 24 KO) s Michaelem „The Bounty“ Hunterem (17-1-0, 12 KO) by mohl doplnit prosincový galavečer v Saúdské Arábii.

7.12.2019 se v Saúdské Arábii uskuteční velký galavečer jehož hlavní událostí bude odveta mezi aktuálním králem těžké váhy Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO) a Anthonym „AJ“ Joshou (22-1-0, 21 KO). Tato událost však slibuje mnohem více hvězdných jmen, než jen hlavní protagonisty večera. Již nyní se spekuluje o hodně zajímavé bitvě mezi světovou šestatřicítkou Michaelem Hunterem a světovou pětkou Alexanderem Povetkinem. Jednatřicetiletého Američana však čeká již tento pátek hodně složitý úkol.

Pokud se bude chtít na konci roku utkat s ruským veteránem, tak si bude muset poradit s dalším ruským válečníkem, Sergeyem Kuzminem (15-0-0, 11 KO). Ten se v posledním souboji hodně natrápil s průměrným Joeyem Dawejkem a jeho forma je tedy s velkým otázníkem. Ono se také může stát, že tento souboj ovládne právě dvaatřicetiletý Rus, který svojí formou nyní překvapí a na konci roku by jsme mohli být svědky bratrovražedného souboje v Saúdské Arábii. Tak, či onak, dění v těžké váze se pořádně rozjíždí a konec tohoto roku bude nesmírně zajímavý.