Don King opět odstavil Manuela Charra!

Don King a Manuel CharrSituace z loňského roku, kdy se měl Manuel Charr utkat s Trevorem Bryanem o titul se opakuje. Charr nemá smlouvu a tudíž ani vízum! King prý už domluvil jiného boxera!

Sedmatřicetiletý rodák ze Sírie boxující za Německo „Diamond“ Manuel Charr (32-4-0, 18 KO) titulové bitvy pravděpodobně opět nedočká. Don King vyhrál stejně jako loni výběrové řízení na tento duel a 29. prosince měl Charrovi poslat k podpisu smlouvu.

Na základě této smlouvy by Manuel Charr mohl teprve zažádat o americké pracovní vízum P1. Jenže smlouvu stále bývalý světový šampión nedostal a pokud by ji v následujících dnech se zpožděním dostal, he tu velké riziko, že se vízum nepodaří tak rychle vyřídit. Duel je totiž plánovaný na 29. ledna.

Don King

Americký promotér Don King tak opět rozjel nekalou hru o to, jak odstavit Manuela Charra ze zápasu a vypadá to, že se mu to znovu podaří. Podle neoficiálních informací už King dohodl náhradu a oslovil dvaatřicetiletého neporaženého amerického boxera Jonathan Guidry (17-0-2, 10 KO), který je až na 256. místě světového žebříčku.

Jak se k celé situaci postaví organizace WBA je zatím nejisté. Už od loňského roku je s ní Charr v právní bitvě kvůli podvodu ohledně první bitvy, kde celé pozadí pořádání zápasu bylo naprosto stejné.

Tehdy také neměl Charr žádnou smlouvu a nemohl tak dostat pracovní vízum, které je potřeba k zápasu. I tehdy měl Don King podezřele rychle domluveného Bermane Stiverneho, který Charra v zápase nahradil a který boxuje právě pod Kingem.Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz