Dominic Breazeale: Wilder je hanbou boxu. Ukončím jeho kariéru!

Oba aktéři sobotního titulového souboje stupňují atmosféru a nevraživost mezi sebou. Nyní se přihlásil o slovo vyzývatel, Dominic Breazeale (20-1-0, 18 KO), podle kterého je aktuální šampion, Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO), ostudou těžké váhy.

Podle sázkových kanceláří je Dominic „Trouble“ Breazeale jasným outsiderem titulového souboje. Nevěří mu ani příliš odborníků, či fanoušků. On sám však ve své schopnosti věří a již nyní se snaží aktuálního šampiona WBC, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera, rozhodit slovními výpady. „Porážka, kterou mu připravím, pro něj bude ponižující a ukončí jeho kariéru. Wilder není zvyklý být na dně. Porážka ho dostane do deprese a on se již nikdy nevrátí do ringu.“ – Prorokuje třiatřicetiletý rodák Kalifornie.

„Moje vítězství bude vítězstvím každého. Nikdo nechce za mistra světa právě Wildera. On je hanbou nejen pro Ameriku, ale i pro těžkou váhu.“ – Pálí ostrými Breazeale. Tato slova by se mu nemusela úplně vyplatit, jelikož podobné výpady již zkoušel polský válečník Artur Szpilka a šampion ho za tuto drzost potrestal tvrdým knockoutem. Dalším příkladem budiž Bermane Stiverne, jenž si před druhým duelem pustil taky pusu na špacír a Wilder jej uspal již v prvním dějství. Breazeale je ovšem válečník se srdcem na správném místě. Nejednou dokázal, že se v zápase dokáže vyhrabat z toho nejhoršího a duel otočit, ovšem v tomto případě před ním stojí opravdu velké sousto.