Dominic Breazeale je otevřený myšlence utkat se s Whytem!

Pohádku o Dillianu Whytovi (25-1-0, 18 KO), který ostrouhal už všichni znají, ale i Dominic Breazeale (20-1-0, 18 KO) čeká na svoji titulovou šanci již pěkně dlouho. Nyní se tak nabízí vzájemný střet bou chasníků.

Američan s přezdívkou „Trouble“ by si to tak mohl rozdat s britským chuligánem o post povinného vyzývatele šampiona WBC, který vzejde z duelu Wilder vs. Fury. Whyte by se měl ukázat 20.4.2019 v britské O2 Aréně, kam je naplánovaný obrovský event těžký vah pod taktovkou Eddieho Hearna. Američan je sice nakloněný myšlence utkat se s Whytem, ale ne na jeho půdě. „Trouble“ by raději domácí prostředí, přece jen on má něco, co Brit chce a tak nemá úplně potřebu mu to dovést až pod nos. „ Lidé o našem duelu hodně mluví a já nemám problém svým fanouškům tento duel nabídnout, ale za určitých podmínek. Může přijet na moji domácí půdu a získat tady vše, co chce.“ – Nabídl Breazeale.

„ Rád bych duel s Dominicem Breazealem, protože je to povinný vyzývatel. Což je trošku zvláštní, protože já jsem jednička žebříčku WBC. Budu ho tedy muset knockoutovat, abych se dostal k Wilderovi a doufám, že už přede mnou nebude utíkat. Pokud se nedomluvíme, budu si muset najít jiné duely. Nechci jen sedět a čekat měsíce, než se dostanu k nějakému souboji. Chci hlavně bojovat a bavit fanoušky.“ – Okomentoval vzájemnou náklonnost Brit. Fanoušci se tak mohou zřejmě začít těšit na další vysokoprofilový souboj těžké váhy, kde by se mohlo rozhodnout, kdo bude dalším pro šampiona WBC.