Dohodnuto, potvrzeno! Price se utká s krajanem Kashem Alim!

Dvě britské těžké váhy, David Price (23-6-0, 19 KO) a Kash Ali (14-0-0, 6 KO), se do sebe zaklesnou 30.3.2019 v Liverpoolu. Souboj bude vysílat britský SkySports a v Americe streamingová platforma DAZN.

David Price se chystá již na několikátý restart své kariéry. Po výprasku od dvou ruských bijců, Alexandera Povetkina a Sergeye Kuzmina, se vrátil na vítěznou vlnu domácím vítězstvím nad Tomem Littlem. Nyní se chystá bývalý britský šampion opět oživit svoji kariéru a vrátit se zpět do velké hry. Před ním stojí překážka v podobě sedmadvacetiletého rodáka z Birminghamu, Kashe Aliho. Ten býval dříve Priceův springpartner, nyní s ním poměří síly i v ostrém zápase.

David Price vs Tom Little

„ Kash je neporažený borec, takže bych jej určitě nepodceňoval. Je to šikovný a velmi silný boxer. Znám se s ním dobře už dlouhé roky. Nyní ho chci porazit a nejlépe před limitem, abych opět dokázal, že mám na to, vrátit se do velké hry. Bude skvělé získat další vítězství před domácím publikem. V tělocvičně Davida Coldwella jsem s ním odboxoval spousty kol, takže vím do čeho jdu. Je mladý, hladový a proto je tak nebezpečný. Je to ten druh soupeře, kterého potřebuji. Takového, který se do vás zakousne a přijde se porvat.“ – Okomentoval svůj nadcházející duel Price. Ovšem Kash Ali opravdu nebude lehké sousto. Například takto tvrdě uspal velezkušeného Paula Butlina.