Dočkáme se zápasu Crawford vs Paquiao?

Neporažený šampión organizace WBO, Američan Terence Crawford odhalil, že je v kontaktu s týmem Manny Pacquiaa a případnému boji nic nebrání!

Terence „Bud“ Crawford (36-0-0, 27 KO) se stal nesporným šampiónem super lehké váhy v roce 2017, kdy ve sjednocujícím zápase o tituly WBA super, WBO, WBC a IBF knockoutoval ve třetím kole Namibijce Juliuse Indonga (23-2-0, 12 KO).

Následně přešel do velteru, kde hned v prvním zápase získal titul WBO, když 9. června 2018 seřezal v devíti kolech Australana Jeffa Horna (20-2-1, 13 KO). Titul následně třikrát obhájil a nyní si brousí zuby na legendárního Pacmana.

Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) zmíněný titul WBO zratil před dvěma lety ve velmi sledovaném zápase s Jeffem Hornem. Jenže Pacman se v tom samém roce stal znovu šampiónem, když dokázal před limitem zdemolovat Argentince Lucase Martina Matthysse (39-5-0, 36 KO). Titul následně obhájil s nejlepšími boxery světa Adrienem Bronerem (33-4-1, 24 KO) a do té doby neporaženým Keithem Thurmanem (29-1-0, 22 KO).

„Jsme v kontaktu s Bobem Arumem i s týmem Mannyho. Máme velký zájem o zápas a oni taky. Prakticky není co řešit, ale musíme pořádně vyhodnotit finanční stránku boje. Nyní je velmi omezené sledování zápasů v hledišti a my nechceme bojovat v prázdné hale. Jakmile to bude možné a uvolní se opatření, tak našemu zápasu snad nic bránit nebude“. řekl Crawford