Dnes začíná MČR mužů a žen!

MČR 2015 BOXDnes v 15:00 startuje mistrovství České republiky v boxu mužů a žen, které se koná v Jihomoravském kraji a to ve Znojmě.

DNES – Znojmo
Mistrovství ČR mužů a žen
Start v 15:00

Nominace mužů:
52 kg
1 Bartoš Jan – BC TJ TZ Rakovník
2 Hriadel Jaroslav – BC Česká Kamenice
3 Dudek Ondřej – DTJ Prostějov
4 Hrádek Tomáš – Hornet Velké Meziříčí
5 Bajza Petr – SKP Pardubice
6 Vyletal Radek – Uni Sport Ústí nad Labem
7 Hejl Marek – BC Žižkov Praha

56 kg
1 Stehlík Martin – BC Jičín
2 Huliev Erik – SK Boxing Praha
3 Pavlyuk Ivan – SK Boxing Praha
4 Marayan Mher – Středočerská oblast
5 Ištok Milan – Dukla Olomouc
6 Barák Filip – BC Boxing Ostrava
7 Baláž Lukáš – Dukla Olomouc
8 Salikzhanov Rustem – SK Boxing Praha

60 kg
1 Dekýš Lukáš – BC Poruba
2 Aperayan Hamo – Řešeto Znojmo
3 Šaloun Miroslav – SK Boxing Praha
4 Alojan Erik – Pražský rohovník
5 Chval Jakub – BC Jičín
6 Teplý Erik – SKB Třeboň
7 Kramarenko Andrey – BC Žižkov Praha
8 Píža Patrik – SKB České Budějovice

1N Škoda Daniel – SKPŠ Praha
2N Kavka Jan – Chimera Plzeň
3N Stehlík Ladislav – SK Boxing Praha
4N Kutálek Petr – SK Boxing Praha

64 kg
1 Mozga Pavel – Řešeto Znojmo
2 Agateljan Erik – SKP Sever Ústí nad Labem
3 Fridrich Radič – SAC Praga Praha
4 Kníže Jiří – Kometa Brno
5 Ambrůžek Tomáš – SAC Praga Praha
6 Polakovič Pavel – Dukla Olomouc
7 Schilder Ondřej – BC Poruba
8 Lehr Josef – BC Chlumec

1N Fiala Jiří – Hornet Velké Meziříčí

69 kg
1 Šerban Miroslav – DTJ Prostějov
2 Prázdný Martin – Sokol Poruba
3 Bártl Miloš – BC Kladno
4 Agateljan Viktor – SKP Sever Ústí nad Labem
5 Chládek Zdeněk – SKP Sever Ústí nad Labem
6 Molík René – BC Asfalt Králův Dvůr
7 Gareev Vazír – SAC Praga Praha
8 Korbel Jakub – BC STAR Plzeň

1N Henzel Stanislav – SKP Kometa Brno

75 kg
1 Boyko Vitali – Pražský rohovník
2 Kliment Patrik – SKP Rakovník
3 Bambuch Jakub – BC Boxing Ostrava
4 Šedivka Jan – KO Brno
5 Lengál Vladimír – Řešeto Znojmo
6 Antoš David – Boxing Poděbrady
7 Ardoň Jan – Dukla Olomouc
8 Vais Matěj – Pražský rohovník

1N Ploc David – Boxing Poděbrady
2N Nimerfroh – Petr FIT KO Staré město
3N Dvořák Marek – Kutil gym Praha
4N Řehák Daniel – SKPŠ Praha

81 kg
1 Král Vítek – SKP Kometa Brno
2 Bezvoda Tomaš – Řešeto Znojmo
3 Mužík Jan – BC Boxing Ostrava
4 Vaněček Marek – Telnar Poruba
5 Podlucký Martin – Pražský rohovník
6 Kabát Dušan – BC Kladno
7 Wiedermann Mario – Dukla Olomouc
8 Lasovský Michal – SK Prostějov

1N Hladký Kamil – Řešeto Znojmo
2N Ryčl Josef – BC Litoměřice

91 kg
1 Ducár Vasil – Řešeto Znojmo
2 Vaněček Tomáš – Telnar Poruba
3 Hošek David – Pražský rohovník
4 Novák Martin – BC Bruiser Kroměříž
5 Pohl Cyril – SK Boxing Praha
6 Smutný Martin – BC Jičín
7 Ivachov Tomáš – DTJ Prostějov
8 Krchňavý Jano – Boxing Poděbrady

1N Horký Jiří – Gambáre Olomouc
2N Mařák Jiří – Dukla Olomouc

91+
1 Ditrich Jakub – Pražský rohovník
2 Šour Pavel – Chiméra Plzeň
3 Růžička Vít – SKB Třeboň
4 Musil Dominik – Řešeto Znojmo
5 Polcar Pavel – BC Star Plzeň
6 Táborský Daniel – SK Boxing Praha
7 Zezulka Michal – SK Magnetik Hrušovany
8 Chmela Marek – BC Bruiser Kroměříž

Nominace žen:
51 kg
1 Juranová Jana – Free Do Brno
2 Darnadiová Alexandra – Ružinov
3 Nováková Miroslava – Řešeto Znojmo
4 Larionová Marya – Fit Gym Ústí nad Labem
5 Lastovková Petra – Chimera Plzeň
6 Minaríková Bibiana – Ružinov
7 Novotná Eva – Nitra
8 Prokešová Jana – BC Strakonice

57 kg
1 Šrámková Alice – Pražský rohovník
2 Šimáčková Petra – SKB České Budějovice
3 Váchová Dina – SK Boxing Praha

60 kg
1 Skukalková Viera – Ružinov
2 Humlová Kateřina – Pražský rohovník
3 Voborová Petra – SKMP Děčín

64 kg
1 Schmoranzová Martina – SK Boxing Praha
2 Petříková Lenka – SK Fight Strakonice
3 Píšová Barbora – KO Brno
4 Puchtová Hana – BC Star Plzeň
5 Svítilová Petra – BC Kladno

69 kg
1 Grambličková Miriam – Slovensko
2 Vinařová Barbora – BC STAR Plzeň

75 kg
1 Širková Andrea – Ružinov
2 Hamšíková Pavla – K.A.T. Kopřivnice
3 Volfová Gabriela – BC Dynamo Svitavy
4 Bieliková Tamara – SKP Kometa Brno
5 Konečná Ester – BC Boxing Ostrava