DNES: Wilder vs Szpilka, Glazkov vs Martin a Haye vs De Mori! STREAM!

Wilder vs Szpilka Haye vs Mori Glazkov vs MartinDen D je tu a tři očekávané zápasy v těžké váze jsou tu!
Deontay Wilder vs Artur Szpilka o titul WBC, Vyachelsav Glazkov vs Charles Martin o titul IBF a velký návrat do ringu Davida Haye, který se utká Markem De Morim!

Wilder vs SzpilkaDNES – Barclays Center, Brooklyn, New York, USA
STREAM – ZIVEPRENOSY.CZ – Začátek přenosu z galavečeru bude v noci cca ve 4:00
Těžká váha
Neporažená světová čtyřka a americká jednička „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (35-0-0, 34 KO) a polská jednička „Szpila The Pin“ Artur SZPILKA (20-1-0, 15 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC!

Vážení
Deontay Wilder: 103,8 kg
Artur Szpilka: 108,4 kg
Mistra světa organizace WBC Deontaye Wildera tak čeká třetí dobrovolná obhajoba titulu, který získal loni v lednu nad Haiťanem Bermane Stivernem jenž tento tento titul vybojoval proti Američanovi Chrisu Arreolovi, kterého tvrdě knockoutoval v 6. kole v květnu 2014.
Konečně jsme se tak dočkali dalšího lepšího soupeře a šampión tak může opět ukázat své kvality a demonstraci síly, kterou ukazuje v každém zápasu.
Jeho obhajoby proti Ericovi Molinovy a Johannu Duhaupasovi byli spíše pro klidné vylepšení bilance a proto jsem rádi, že nyní bude stát proti polské hvězdě..
Szpilka stál v ringu naposledy loni v srpnu, když zničil ve dvou kolech Kubánce Yasmany Consuegra (17-3-0, 14 KO).
Polák se blýskl především výhrou nad legendárním Tomaszem Adamkem, kterého porazil v roce 2014 na body 3:0 (98:92 a 2x 96:94)
Sziplka a Wilder se málem tento týden poprali při rozhovorech s novináři, na celé video se můžete podívat ZDE.

Glazkov vs Martin DNES – Barclays Center, Brooklyn, New York, USA
STREAM – ZIVEPRENOSY.CZ – Začátek přenosu z galavečeru bude v noci cca ve 4:00

Těžká váha
Neporažená ukrajinská dvojka a světová osmička Vyacheslav GLAZKOV (21-0-1, 13 KO) a neporažená čtrnáctka USA Charles MARTIN (22-0-1, 20 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o uvolněný pás IBF!

Vážení
Vyacheslav Glazkov: 98,9 kg
Charles Martin: 112,9 kg
Poté co Tyson Fury (25-0-0, 18 KO) šokoval celý boxerský svět, když porazil 11 let neporaženého šampióna těžké váhy Wladimira Klitschka (64-4-0, 53 KO) tak přišli první problémy s organizací IBF.
Fury nad Klitschkem vyhrál tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. Tým Wladimira Klitschka má vždy ve smlouvě zahrnutou klauzuli, že když Klitschko zápas prohraje, tak musí následovat odveta ovšem, pokud se tato dohoda nesplní, nemůže být sankcionována. Ovšem tým Tysona Fury  tuto klauzuli s odvetou přijal a zápas se tak bude konat někdy na přelomu května a června 2016.
To se ovšem nelíbilo boxerské organizaci IBF, ve které má přednostní právo vyzvat šampióna Furyho neporažený Ukrajinec Vyacheslav Glazkov (21-0-1, 13 KO).
Tyson Fury řekl, že pro něj je důležitější odveta s Klitschkem a IBF mu titul odebrala a uvolnila pro dva nejlepší boxery svého ratingu, kterými jsou Vyacheslav Glazkov a Charles Martin. Zároveň britského boxera společně s Klitschkem vyřadila ze svého ratingu. Pokud Klitschko vyhraje odvetu, bude se moci utkat s Glazkovem, v opačném případě Fury ne.
A tak se k zápasu dostala dvojice Vyacheslav Glazkov a Charles Martin, jenž v organizaci IBF zastávají 1 a třetí místo. (2. není obsazené).
Ani jeden z boxerů zatím nepoznal v profesionálním ringu přemožitele a tudíž můžeme očekávat velice taktickou bitvu!

Haye vs Mori DNES – O2 Aréna Londýn – Velká Británie
STREAM – ZIVEPRENOSY.CZ – Začátek přenosu z galavečeru bude večer cca ve 22:00

Těžká váha
David „Hayemaker“ HAYE (26-2-0, 24 KO) a Mark De „The Dominator“ MORI (30-1-2, 26 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě!

Vážení
David Haye: 103,1 kg
Mark De Mori: 110, 4 kg
David Haye se vrací do ringu po 3,5 letech, které byli způsobeny zraněním, operací ramene a následně výměnou celého svého týmu.
Naposledy stál v ringu 14.7.2012, když zničil ve velice sledovaném zápase technickým knockoutem v 5, kole krajana „Del Boye“ Derecka Chisoru (22-5-0, 14 KO).
Poté se měl utkat s dalším Britem Tysonem Fury, ale z důvodu zranění ramene a následné operace musel duel zrušit a ukončil kariéru.
Haye dlouho sliboval návrat a už se zdálo být téměř jisté, že se do ringu nevrátí. To se změnilo loni v září, kdy unikly fotky z jeho tréninku pod vedením mladého trenéra Shane McGuigan, který trénuje neporaženého šampióna super bantamové váhy Carla Framptona (21-0-0, 14 KO).
Dnes uvidíme, jestli se na Davidovi projevila dlouholetá pauza a jestli bude opět tak dravej jako v posledních zápasech.
Mark De Mori stál loni v ringu dvakrát a oba své duely vyhrál před limitem. Nejdříve 9. května knockoutoval ve druhém kole boxera z Bosny a Hercegoviny Radenka Kovace a poté v říjnu v 1. kole německého veterána Marcela Zellera, kterého porazil technickým knockoutem.
Mori v minulosti držel také tituly WBU a WBF.
Jasným favoritem zápasu je Haye, ovšem Mori, který má na kontě jedinou porážku profi kariéry, která má datum 17.9.2004 a je tak stará skoro 12 let nebude lehkým soupeřem a můžeme se těšit na velmi tvrdou bitvu!