Dnes: Warrington vs Lara!

Bývalý světový šampión IBF, Brit Josh Warrington se dnes večer utká na galavečeru ve Wembley s mexickým boxerem Mauriciem Larou. Galerie a video z vážení v článku!

DNES – Wembley Arena, Wembley, VB
Pérová váha
Josh Warrington vs Mauricio Lara

Neporažená britská a světová jednička „The Leeds Warrior“ Josh WARRINGTON (30-0-0, 7 KO) a mexická čtyřka „Bronco“ Mauricio LARA (21-2-0, 14 KO) se utkají v netitulové dvanáctikolové bitvě!

Vážení
Josh Warrington: 56,9 kg
Mauricio Lara: 56,7 kg


Třicetiletý Josh Warrington získal v roce 2018 pás IBF, když v ostře sledované ostrovní bitvě dokázal vybodovat 116:112, 115:113 a 113:115 krajana Lee Selbyho a obrat ho o pás.

Titul ještě v ten samí rok obhájil v zápase s krajanem Carlem Framptonem a v roce 2019 vybodoval Brita Kida Galahada a ve druhém kole ukončil Francouze Sofiane Takoucht.

Následně se pásu IBF vzdal, aby mohl vyzvat Gary Russell, který má v držení pás WBC. Cesta k tomuto duelu vede přes mexického boxera Laru.

Mauricio Lara během své profesionální kariéry neboxoval ani jednu dvanáctikolovou bitvu a jeho soupeři v předešlých 23 zápasech ani zdaleka nedosahovali kvalit Warringtona. Brit tak slibuje, že Laru ukončí do šestého kola!