Dnes: Valdez vs Velez!

Bývalý neporažený  šampión pérové váhy Oscar Valdez má před sebou druhý boj v super pérové váze. Dnes bude jeho soupeř Portorikánec Jayson Velez! Video a galerie z vážení v článku!

DNES – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas, USA
Super pérová váha
Oscar Valdez vs Jayson Velez

Neporažená mexická trojka a světová šestka Oscar VALDEZ (27-0-0, 21 KO) a jednička Portorika „La Maravilla“ Jayson VELEZ (29-6-1, 21 KO) se utkají v deseti kolové bitvě!

Vážení
Oscar Valdez: 58,9 kg
Jayson Velez: 59 kg

Valdez loni v červnu pošesté úspěšně obhájil pás WBO v pérové váze, když jasně vybodoval Američana Jasona Sancheze. Poté přešel do super pérové váhy, ve které debutoval 30. listopadu.

Jako soupeře si vybral velmi silného Adama Lopeze a byl to opravdu pro Valdeze těžký duel. Již ve druhém kole se ocitl v počítání a zápas se dál vyvíjel velmi vyrovnaně. Nakonec se Valdezovi podařilo v sedmém kole zničit.

Nyní jej tak čeká druhý zápas v této váhové kategorii a do cesty se mu postaví Jayson Velez z Portorika. Velez stál v ringu letos v únoru a zápas mu nevyšel příliš podle představ a prohrál na body s Jaime Arboledou z Panamy.

Oscar Valdez by se rád už pomalu dostal opět k titulovému zápasu. Pás WBC vlastní Miguel Berchelt, IBF Joseph Diaz, WBA Leo Santa Cruz a pás WBO Jamel Herring.