DNES: Terence Crawford vs Dierry Jean o titul WBO na SPORT 1! Galerie a video z vážení!

Terence Crawford vs Dierry JeanDnes nás čeká galavečer na kterém uvidíme titulový zápas v super lehké váze mezi Terencem Crawfordem a Dierry Jeanem, ale také souboj těžkých vah Andy Ruize s Raphaelem Zumbano Lovem a super pérových vah Evgeny Gradovich s Aldimarem Santosem!
Galavečer bude opět vysílat sportovní televize SPOT 1 HD!

Dnes – CenturyLink Center, Omaha, Nebraska – USA
Super lehká váha
Neporažená světová a americká jednička „Hunter“ Terence CRAWFORD (26-0-0, 18 KO) a kanadská jednička „All in“ Dierry JEAN (29-1-0, 20 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBO v super lehké váze!
Zápas bude vysílat sportovní stanice SPORT 1 HD!

Vážení
Terence Crawford: 63,5 kg
Dierry Jean: 63,5 kg
Terence Crawford vs Dierry Jean Terence Crawford vs Dierry Jean Terence Crawford vs Dierry Jean

Terence Crawford prochází profesionální kariérou bez sebemenšího zaváhání a ve svých zápasech prozatím jasně dominuje.
Titul WBO získal loni v březnu, když porazil na body 117:111 a 2x 116:112 britskou hvězdu Ricky Burnse. První titulová obhajoba přišla o tři měsíce později, kdy se postavil proti do té doby neporaženému Kubánci Yuriorkisu Gamboavimu, kterého zničil technickým KO v 9. Kole.
Na konci roku 2014 přišla další obhajoba, tentokrát proti mexické jedničce Raymundu Beltranovi a byla z toho opět výhra před limitem.
Naposledy pás WBO obhajoval letos v dubnu, když ho vyzval Thomas Dulorme, kterého Crawford v 6. Kole doslova umlátil a byla z toho opět výhra TKO.

Dierry Jean si už jeden titulový zápas vyzkoušel. Loni v lednu vyzval tehdejšího šampióna organizace IBF Lamonta Petersona a byla z toho parádní bitva, kterou ovšem jednoznačně na body prohrál 111:118, 112:116 a 113:115, zároveň se jedná o jedinou porážku v v profi kariéře tohoto boxera.
Jean poté přesel na do lehké váhy, kde všechny čtyři své duely vyhrál a z toho 3 před limitem. Nyní se vrátil zpět do super lehké váhy, aby opět zabojoval o titul mistra světa.
Do tohoto duelu bude nastupovat jako papírový outsider, ovšem jak víme, v boxu stačí jeden přesný úder a vše může být úplně jinak

Dnes – CenturyLink Center, Omaha, Nebraska – USA
Těžká váha
Neporažená mexická jednička „Destroyer“ Andy RUIZ (25-0-0, 17 KO) a brazilská jednička Raphael Zumbano LOVE (37-11-1, 30 KO) se utkají v 8mi kolové bitvě!
Zápas bude vysílat sportovní stanice SPORT 1 HD!

Vážení
Andy Ruiz: 112,8 kg
Raphael Zubano Love: 111,4 kgAndy Ruiz vs Raphael Zubano Love Andy Ruiz vs Raphael Zubano LoveAndy Ruiz vs Raphael Zubano Love

Dnes – CenturyLink Center, Omaha, Nebraska – USA
Super pérová váha
Ruská jednička a světová dvanáctka „El Ruso Mexicano“ Evgeny GRADOVICH (19-1-1, 9 KO) a brazilská trojka Aldimar Silva SANTOS (19-8-0, 12 KO) se utkají v 8mi kolové bitvě!
Zápas bude vysílat sportovní stanice SPORT 1 HD!

Vážení:
Evgeny Gradovich: 57,9 kg 
Aldimar Silva Santos: 57,6 kgEvgeny Gradovich vs Aldimar Silva Santos