Dnes: Taylor vs Persoon 2 v souboji o královnu lehké váhy!

Dnes večer nás čeká také titulová odveta v dámské lehké váze Katie Taylor vs Delfine Persoon 2! Dámy si to rozdají o tituly WBA, WBO, WBC a IBF. Kdo z ringu odejde jako královna lehké váhy? Galerie a video v článku!

22.8.2020 – Matchroom Fight Camp, Brentwood, VB
Lehká váha (WBA. WBC, WBO, IBF)
Katie Taylor vs Delfine Persoon 2

Neporažená irská a světová jednička lehké váhy Katie TAYLOR (15-0-0, 6 KO) a belgická a světová jednička super pérové váhy Delfine PERSOON (44-2-0, 18 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBA, WBC, WBO a IBF!

Vážení
Katie Taylor: 60,9 kg
Delfine Persoon: 60 kg

Obě soupeřky se utkali loni 1. června a zápas tehdy velice těsně na body 2x 96:94 a 95:95 vyhrála olympijská vítězka Katie Taylor. Výsledek ovšem vzbudil poměrně velké povzbuzení, neboť zápasu by více slušela remíze a mnozí dokonce viděli jako vítězku belgickou boxerku.

Nyní se utkají znovu a Katie Taylor nechce nikoho nechat na pochybách: “Vyhraji. Vyhraji jednoznačným způsobem aby nikdo nemohl o mém vítězství už pochybovat”. řekla Taylor

Persoon reagovala slovy: “Jsem velmi ráda za odvetu. Já vím, že jsem byla v první zápase lepší, ale tentokrát udělám maximum, aby se výsledek zápasu neopakoval”.

Galavečer bude vysílat Sport 1 od 20:00!