Dnes: Taylor vs Han o tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Irská královna lehké váhy Katie Taylor má před sebou další obhajobu všech čtyř světových titulů. Do cesty se ji postaví Američanka Jennifer Han! V ringu také Conor Benn a Lara s  Warringtonem! Přímý přenos na DAZN!

DNES – Headingley Rugby League Stadium, Leeds, VB
Lehká váha
Katie Taylor vs Jennifer Han
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (18-0-0, 6 KO) a americká trojka Jennifer HAN (18-3-1, 1 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Vážení
Katie Taylor: 61,1 kg
Jennifer Han: 60,9 kg

Pětatřicetiletá olympijská vítězka získala svůj první světový titul WBA v říjnu 2017, kdy jasně vybodovala argentinskou boxerku Anahi Ester Sanchez. V dubnu 2018 k němu přidala pás IBF, když porazila na body další argentinskou boxerku Victorii Noeliu Bustos.

V březnu 2019 přidala také pás organizace WBO, když v devíti kolech zničila brazilskou fighterku Rose Volante. O tři měsíce později se utkala ve sjednocující bitvě s šampiónkou organizace WBC, Belgičankou Delfine Persoon. Tu ve velmi vyrovnané bitvě přetlačila na body a stala se nespornou královnou lehké váhy.

Od té doby jednou obhájila pás WBO a třikrát všechny čtyři tituly. Naposledy na galavečeru v Manchesteru těsně vybodovala britskou boxerku Natashau Jonas. Nyní čeká další obhajoba a do cesty se ji postaví bývalá světová šampiónka pérové váhy Jennifer Han.

Han v únoru obhájila světový titul a poté si dala dvouletou pauzu a vrátila se do lehké váhy, ve které loni v únoru vybodovala krajanku Jeri Sitzes. Nyní životní šanci, ale nepředpokládá se, že by úřadující šampiónku měla ohrozit.


DNES – Headingley Rugby League Stadium, Leeds, VB
Velterová váha

Conor Benn vs Adrian Granados

Neporažená britská dvojka a světová osmnáctka “The Destroyer” Conor BENN (18-0-0, 12 KO) a mexická dvojka “Tigre” Adrian GRANADOS (21-8-3, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Kontinentální titul organizace WBA!

Vážení
Conor Benn: 66,5 kg
Adrian Granados: 66,5 jg


DNES – Headingley Rugby League Stadium, Leeds, VB
Pérová váha

Mauricio Lara vs Josh Warrington 2

Mexická dvojka a světová sedmička “Bronco” Mauricio LARA (23-2-0, 16 KO) a britská čtyřka a světová osmička “The Leeds Warrior” Josh WARRINGTON (30-1-0, 7 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové odvetě!

Vážení
Mauricio Lara: 56,9 kg
Josh Warrington: 57 kg