Dnes: Taylor vs Gutierrez o 4 tituly!

Dnes nás v Londýně čekají tři ženské titulové souboje. Katie Taylor vs Katharina Gutierrez, Terri Harper vs Katharina Thanderz a Rachel Ball vs Jorgelina Guanini. Galerie a video z vážení v článku!

DNES – Wembley Aréna, Londýn, UK
Lehká váha
Katie Taylor vs Katharina Gutierrez

Vážení
Katie Taylor: 61 kg
Katharina Gutierrez: 60,9 kg

Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (16-0-0, 6 KO) a neporažená španělská jednička a světová jedenáctka Miriam GUTIERREZ (13-0-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Katie Taylor naposledy obhájila všechny pásy letos v srpnu, kdy v odvetě jasně vybodovala skvělou Belgičanku Delfine Persoon.

Miriam Gutierrez získala loni v listopadu prozatímní titul WBA, když jasně na body udolala Keren Batiz z Venezuely. Stala se tak povinnou vyzývatelkou Taylor.


Super pérová váha
Terri Harper vs Katharina Thanderz

Neporažená britská jednička a světová trojka Terri HARPER (10-0-1, 5 KO) a Neporažená norská jednička a světová jedenáctka Katharina THANDERZ (13-0-0, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBC a IBO!

Vážení
Terri Harper: 58,6 kg
Katharina Thanderz: 58,9 kg

Terri Harper obhajovala své tituly stejně jako Taylor v srpnu, ale zápas se ji příliš nevydařil a skončil remízou s krajankou Natashou Jonas.

Katharina Thanderz je od loňského listopadu držitelkou prozatímního pásu WBC, když ve velmi vyrovnaném duelu vybodovala Danilu Ramos z Brazílie


Super bantamová váha
Rachel Ball vs Jorgelina Guanini

Britská jednička a světová sedmnáctka Rachel BALL (6-1-0, 0 KO) a argentinská čtyřka a světová devítka „Jota“ Jorgelina GUANINI (9-1-2, 1 KO) se utkají v desetikolovém souboji o prozatímní světový titul organizace WBC!

Vážení
Rachel Ball: 55,2 kg
Jorgelina Guanini: 56,8 kg

Rachel Ball stejně jako její soupeřka nemá žádné velké zkušenosti, boxuje sice tři roky, ale repertoár jejich soupeřek nestojí za řeč. Jediná lepší boxerka byla Katharina Thanderz, se kterou také prohrála.

Jorgelina Guanini v minulosti drželaq stříbrný titul WBC a světový titul IBF v super muší váze. Nyní ji čeká první souboj v super bantamové váze a očekává se velmi vyrovnaný duel.