Dnes: Stevenson vs Caraballo!

Las Vegas otevírá své brány také pro boxerské duely a dnes večer nás čeká první galavečer, který pořádá promotérská stáj Top Rank. Hlavní duel obstarají světový šampión Shakur Stevenson s Felixem Caraballem! Galerie a video!

DNES – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas, USA
Super pérová váha
Shakur Stevenson vs Felix Caraballo

Neporažená americká dvojka a světová pětka „Fearless“ Shakur STEVENSON (13-0-0, 7 KO) a čtyřka Puerta Rica „La Sombra“ Felix CARABALLO (13-1-2, 9 KO) se utkají v zápase vypsaném na 10 kol!

Vážení:
Shakur Stevenson: 59 kg
Felix Caraballo: 59 kg

Shakur Stevenson získal loni 26. října světový titul organizace WBO v pérové váze, když jasně vybodoval 3x 119:109 do té doby neporaženého krajana Joeta Gonzaleze (23-1-0, 14 KO) .

Letos v březnu se měl postavit k první obhajobě pásu s kolumbiskou dvojkou Miguelem Marriaggou (29-3-0, 25 KO). Jenže pandemie koronaviru přípravy na tento duel zastavila.

Nyní si tak Stevenson odskočí do super pérové váhy bez diváků a utká se s Felixem Caraballem, který se nachází až na 94. pozici světového ratingu. Šampión tak je jasným favoritem zápasu a předpokládá se výhra před limitem.

Tento galavečer je první ze série galavečerů, které připravuje americký promotér Bob Arum a jeho společnost Top Rank. Galavečery se budou vysílat exkluzivně na stanici ESPN.