Dnes: Spence vs Garcia o tituly WBC a IBF!

Texas dnes bude hostiti velmi očekávanou titulovou bitvu velterové váhy Errol Spence vs Danny Garcia! Obhájí Spence své pásy? Galerie a video z vážení v článku!

DNES – AT&T Stadium, Texas USA
Velterová váha
Errol Spence vs Danny Garcia

Americká a světová neporažená jednička “The Truth” Errol SPENCE (26-0-0, 21 KO) a americká šestka a světová osmička “Swift” Danny GARCIA (36-2-1, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBC a IBF!

Vážení
Errol Spence: 66,5 kg
Danny Garcia: 66,6 kg

Spence naposledy obhajoval oba pásy loni v září, když ve strhujícím boji těsně vybodoval 2×116:111 a 112:115 krajana Shawna Portera.

Poté však přišla autonehoda a Spence mohl děkovat bohu, že hrozivě vypadající nehodu přežil. Šampión se svým luxusním Ferrari 488 Spider řítil nepřipoutaný velkou rychlostí po silnici, když se zničehonic několikrát přetočil a skončil na chodníku. Auto za 300 tisíc dolarů v přepočtu cca 7 milionů  bylo na odpis a slavný boxer skončil na jednotce intenzivní péče.

Nehodu naštěstí přežil a mohl se k boxu vrátit a nyní jej tak čeká velmi těžký zápas. Do cesty se mu postaví bývalý světový šampión Danny Garcia.

Garcia naposledy boxoval letos 25. ledna, kdy jasně vybodoval 118:110 a 2×117:111 ukrajinského boxera Ivana Redkacha. Dnes má možnost získat zpět svůj titul, který ztratil před dvěma lety v zápase se Shawnem Porterem.