Dnes Rusko: Gradovich vs Osejo a Troyanovsky vs Obara a další!

Eduard Troyanovsky vs Keita ObaraDnes se konají v Rusku dva prestižní galavečery a my se podíváme na nejzajímavější zápasy včetně recenze Martina Parlagiho k zápasu Evgeny Gradovich vs Eusebio Osejo! Stream!

DNES – Moskva, Rusko
⇒ STREAM ZDE ⇐
Super lehká váha
Neporažená ruská jednička a světová trojka “The Eagle” Eduard TROYANOVSKY (24-0-0, 21 KO) a japonská jednička Keita OBARA (16-1-1, 15 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly IBF a IBO!

3

Vážení
Eduard Troyanovsky: 63,4 kg
Keita Obara 63,1 kg

Troyanovsky získal titul IBO 10. dubna 2015, když tvrdě knockoutoval v 8. kole rodáka z Arménie boxujícím pod ruským pasem Aika Shakhnazaryana (19-2-0, 9 KO). O dva měsíce později knockoutoval ve 3. kole Filipínce Ronalda Pontillase (18-8-3, 9 KO) a získal i pás IBF. Oba pásy obhájil v listopadu loňského roku, když zničil technickým KO v 6. kole Argentince Cesara Rene Cuenca (48-2-0, 2 KO).
Letos 8. dubna se konala odveta s Cuencou a zápas měl naprosto totožný průběh, pouze trval o kolo déle. Nyní tak bude mít proti sobě velkou japonskou hvězdu Keita Obara, který má sice na svém kontě již jednu porážku, ale to se jednalo o první zápas profesionální kariéry v srpnu 2010.
Ruský boxer je jednoznačným favoritem tohoto titulového duelu, ovšem nevyzpytatelný Japonec, který je na 16. místě světového ratingu nedá svou kůži zadarmo.

4

Dále na galavečeru uvidíme bývalého mistra světa organizace IBO v křížové váze Rakhima Chakhkieva (25-2-0, 18 KO), kterého vyzve průměrný Argentinec Alejandro Emilio Valori (21-10-0, 15 KO) v zápase vypsaném na 10 kol.

5DNES – Traktor Sport Palace, Čeljabinsk, Rusko
Pérová váha
Ruská jednička “El Ruso Mexicano” Evgeny GRADOVICH (21-2-1, 9 KO) a argentinská jednička “Cascabel” Eusebio OSEJO (28-17-3, 8 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě!

Vážení
Evgeny Gradovich: 56,1 kg
Eusebio Osejo: 56 kg

Recenze: Martin ParlagiMartin Parlagi
Osejo podal v posledním zápase velmi dobrý výkon, když na konci července remizoval s bývalým mistrem světa WBA Kiko Martinezem. Martinez je velice tvrdý boxer, ale Osejo ukázal skvělou technickou práci.
Jsem velmi zvědavý jak si poradí s Gradovichem, který hledá formu poslední dva roky. Remizoval s Velezem, prohrál s Selbym a Valdezem před limitem, což ukazuje, že Gradovich není rozhodně v nejlepším rozpoložení. 

Pokud dnes Gradovich nedokáže zvítězit, tak si myslím, že jeho kariéra bude asi už jen pomalu klesat. 
Myslím, že by Osejo mohl tento zápas doboxovat na body.