Dnes: Rozenstruik vs Sakai na UFC FN 189!

Dnešní galavečer UFC Fight Night 189 vyvrcholí bitvou v nejtěžší váhové kategorii. Do oktagonu se proti sobě postaví Jairzinho Rozenstruik a Augusto Sakai!

DNES – UFC Apex, Nevada, USA
Těžká váha
Jairzinho Rozenstruik a Augusto Sakai
Přímý přenos na Premier Sport v rámci O2 TV

Třiatřicetiletý Jairzinho Rozenstruik válčí v UFC od února 2019 a má na svém kontě celkem sedm duelů. V UFC debutoval v duelu s Brazilcem Júniorem Albinim, kterého ukončil ve druhém kole.

Loni v květnu okusil první porážku v kariéře, když nestačil na aktuálního šampióna těžké váhy Francise Ngannou, který jej vypnul v prvním kole. Následně si v srpnu spravil chuť, když na UFC 252 ve dvou kolech vyprovodil bývalého brazilského šampióna Juniora dos Santose.

Naposledy rodák ze Surinamy zápasil letos v únoru, když na galavečeru UFC Fight Night 186 prohrál na body s francouským válečníkem Cirylem Ganem. Rozenstruik  je aktuálně na šesté pozici rankingu a dnes v noci vyzve devítku Augusta Sakaie.

Třicetiletý Brazilec Augusto Sakai je v UFC od září 2018, kdy ve třetím kole ukončil zkušeného Chase Shermana. Následně v dubnu 2019 vybodoval legendárního Andreie Arlovskiho a v září knockoutoval Marcina Tyburu.

V loňském  roce zvládl dva duely. Nejdříve v květnu vybodoval bulharského válečníka Blagoye Ivanova a poté v září nestačil na body na hvězdného Alistaira Overeema a připsal si první porážku v UFC a druhou v profesionální kariéře. Celkem má na svém kontě v UFC 5 zápasů a jeden duel v rámci “Dana White’s Contender Series Brazil 1”.


Kompletní startovka UFC Fight Night 189