Dnes: Rodriguez vs Wangek o pás WBC!

Jesse Rodriguez vs Wisaksil WangekŠampión super muší váhy organizace WBC Jesse Rodriguez má před sebou první obhajobu světového titulu. Jeho soupeřem bude bývalý šampión Wisaksil Wangek! Přímý přenos na DAZN!

DNES – Tech Port Arena, San Antonio, USA
Super muší váha
Jesse Rodriguez 🇺🇸🆚🇹🇭 Wisaksil Wangek
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená americká dvojka a světová osmička „Bam“ Jesse RODRIGUEZ (15-0-0, 10 KO) a thajská legenda „Srisaket Sor Rungvisai“ Wisaksil WANGEK (50-5-1, 43 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Vážení
Jesse Rodriguez: 51,9 kg
Wisaksil Wangek: 51,9 kg

Dvaadvacetiletý americký boxer Jesse Rodriguez Franco získal uvolněný světový titul WBC v super muší váze ve svém posledním duelu letos v únoru, když na galavečeru ve Phoenixu vybodoval mexického boxera Carlose Cuadrase. Dnes v noci jej tak čeká první obhajoba.

Jesse Rodriguez vs Wisaksil Wangek

A do cesty se mu postaví pětatřicetiletá thajská legenda a bývalý světový šampión Wisaksil Wangek. Thajský boxer přišel o světový titul před třemi lety, kdy jej přetlačil na body Juan Francisco Estrada z Mexika. Od té doby si připsal tři výhry v řadě a dostal možnost získat zpět světový titul.

Velkým favoritem duelu je s kurzem 1,22 úřadující světový šampión. Na thajského vyzývatele je vypsán kurz 4,68. Kdo podle Vás vyhraje – mládí nebo zkušenost?

Jesse Rodriguez vs Wisaksil Wangek