Dnes: Ramirez vs Postol o tituly WBC a WBO!

Velká titulová bitva v super lehké váze Jose Carlos Ramirez vs Viktor Postol je tu. Světová dvojka a světová sedmička si to rozdají o tituly WBO a WBC! Galerie a video z vážení v článku!

DNES – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas, USA
Super lehká váha
Jose Carlos Ramirez vs Viktor Postol

Neporažená americká jednička a světová dvojka “Jaguar” Jose Carlos RAMIREZ (25-0-0, 17 KO) a ukrajinská jednička a světová sedmička “The Iceman” Viktor POSTOL (31-2-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o pásy WBO a WBC!

Vážení
Jose Ramirez: 63,4 kg
Viktor Postol: 63,3 kg

Jose Ramirez získal titul WBO v březnu 2018, kdy jasně vybodoval krajana Amira Ahmeda Imama. Následně titul obhájil s mexickým boxerem Antoniem Orozcou a Američanem Jose Zepedou.

Naposledy boxoval loni v červenci, kdy vyzval šampióna organizace WBO, Američana Maurice Hookera. Toho vypráskal v šesti kolech a ke svému titulu WBC přidal i získaný WBO.

Dnes bude oba tyto pásy obhajovat a do cesty se mu postaví bývalý světový šampión, Ukrajinec Viktor Postol. Ten naposledy boxoval loni v dubny, kdy vybodoval nevýrazného Francouze Mohameda Mimouna.

Ramirez je velkým favoritem zápasu. Na své straně má mnohem lepší formu, rychlost a především věk. Ramirezovi bylo tento měsíc 28 let, kdežto Postolovi bylo letos v lednu už 36 let. Jak zápas dopadne se dozvíme v noci.