Dnes: Pulev vs Shevadzutskyi!

Kubrat Pulev vs Ihor ShevadzutskyiBulharský boxer Kubrat Pulev se dnes vrací do ringu před domácími fanoušky. Na galavečeru v Sofii se mu do cesty postaví Ukrajinec Ihor Shevadzutskyi!

DNES – Arena Armeec, Sofia, Bulharsko
Těžká váha
Kubrat Pulev 🇧🇬🆚🇺🇦 Ihor Shevadzutskyi
Přímý přenos na DAZN a BTVsport

Bulharská jednička a světová dvaadvacítka „The Cobra“ Kubrat PULEV (30-3-0, 14 KO) a ukrajinská čtyřka a světová 136 „Hulk“ Ihor SHEVADZUTSKYI (11-1-0, 9 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v hlavním městě Bulharska.

Dvaačtyřicetiletá bulharská kobra Kubrat Pulev v loňském roce odboxoval pouze jediný zápas, když dokázal v prosinci vybodovat polského bijce Andrzeje Wawrzyka (34-3-0, 20 KO). Dnes měl původně nastoupit o standardní světový titul WBA s Manuelem Charrem, ale ten se zranil a promotéři museli narychlo sehnat náhradu.

Kubrat Pulev

Tou se nakonec stal čtyřiatřicetiletý ukrajinský „Hulk“ Ihor Shevadzutskyi. Ukrajinec už letos jeden zápas odboxoval a postaral se o menší překvapení, když na únorovém galavečeru v Německu dokázal ve čtvrtém kole ukončit domácího bijce Edonise Berishu. Od bude opět outsider, protože Pulev má mnohem víc zkušeností a hlavně ho kupředu požene celá hala.

Kubrat Pulev vs Ihor Shevadzutskyi