Dnes: Prograis vs Redkach!

Bývalý světový šampión Regis Prograis se dnes v noci utká s Ukrajincem Ivanem Redkachem. Zápas je vypsán na deset kol. Galerie a video z vážení v článku. Přímý přenos na FITE!

DNES – Mercedes-Benz Stadium, Atlanta, USA
Super lehká váha
Regis Prograis vs Ivan Redkach
Přímý přenos FITE

Americká jednička a světová dvojka „Rougarou“ Regis PROGRAIS (25-1-0, 21 KO) a ukrajinská dvojka a světová dvaačtyřicítka „El Terrible“ Ivan REDKACH (23-5-1, 18 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Vážení
Regis Prograis: 64,9 kg
Ivan Redkach: 64,4 kg

Regis Prograis si držel až do října 2019 neporazitelnost a získal jak světový WBA tak diamantový titul organizace WBC. Ježe pak přišel sjednocující souboj s britskou hvězdou Joshem Taylorem v londýnské O2 aréně o tituly WBA super, WBC a IBF.

Vyrovnaný duel vyhrál domácí Taylor a Prograis přišel o tituly. Do ringu se vrátil po roční pauze loni v říjnu a ve třetím kole ukončil krajana Juana Heraldeze. Nyní má před sebou další netitulovou bitvu, která by ho mohla posunout opět do bojů o titul.

Do cesty se mu postaví nebezpečný Ukrajinec Ivan Redkach. Ten naposledy boxoval loni v lednu, kdy jasně na body podlehl americkému boxerovi a bývalému světovému šampiónovi Danny Garciovi.