Dnes: Poirier vs McGregor na UFC 264!

Dustin Poirier a Conor McGregor mají odváženo a dnes v noci se můžeme těšit na završení trilogie! Přímý přenos vysílá Premier Sport v rámci O2! Galerie a video v článku!

DNES – T-Mobile aréna. Las Vegas, USA
UFC 264
Lehká váha
Dustin Poirier vs Conor McGregor 3
Přímý přenos na Premier Sport od 3:10

Dvaatřicetiletý “The Diamond” Dustin Poirier a stejně starý “Notorious” Conor McGregor mají za sebou dva naprosto odlišné duely, kdy ten první vyhrál jasně irský zápasník a odvetu pro změnu jasně ovládl Poirier.

Jejich příběh se začal psát 27. září 2014 na galavečeru UFC 178 v Las Vegas. McGregor po necelých dvou minutách prvního kola skvěle Poiriera trefil a na zemi ho dokončil. Zápas se tehdy konal v pérové váze a Ir byl k nezastavení.

Po více jak šesti letech na galavečeru UFC 257 ve Spojených arabských emirátech přišla odveta, tentokrát už v lehké váze. McGregor vstupoval do zápasu opět jako velký favorit, ale zápas měl naprosto opačný průběh. Americký fighter tvrdě McGregora ukončil ve druhém kole a odvetu jasně ovládl.

Nyní je čeká třetí a rozhodující zápas, který bude hlavní událostí na galavečeru UFC 264 v Las Vegas. V kleci dále uvidíme Gilberta Burnse nebo přemožitelku Lucie Pudilové, Mexičanka Irene Aldana.