Dnes otevře své brány tradiční galavečer v Lucerně!

Dnes v 19 hodin vypukne devátý ročník galavečeru profesionálního boxu a K1 v pražské Lucerně a můžeme se těšit na dva titulové zápasy v boxu a také na velmi očekávanou odvetu mezi Jakubem Synkem a Danielem Venclem! V ringu bude také nejlepší česká amatérská boxerka Martina Schmoranzová!

Dnes – Lucerna, Praha – Česká republika
Galavečer amatérského boxu, profesionálního boxu a K1
Start v 19:00, otevřeno pro veřejnost v 18:00
Vstupenky: www.ticketpro.cz
Cena: 499 kč

Letos bude již podeváté tento galavečer profesionálního boxu a K1 v pražské Lucerně uzavírat rok bojových umění 30. prosince.

Můžeme se těšit na dva titulové zápasy Vladimír Říha vs David Bauza a Miroslav Šerban vs Jan Holec. Dále na velmi očekávanou bitvu v K1 Vladimír Idrányi vs Daniel Vítovec nebo odvetu Jakub Synek vs Daniel Vencl. V Lucerně se představí taky jedni z nejlepších amatérských boxerů ve svých kategoriích Martina Schmoranzová a Pavel Nevečeřal nebo již tradiční účastníci galavečerů v Lucerně, legendární Jiří Apeltauer nebo bývalý český šampión Michal Dufek.

 

Foto: Lenka Bartáková / CZECHFIGHTERS.cz

Vstupné bude jako vždy pouhých 499kč a to za to rozhodně stojí. Lucerna se opět ponese v duchu 30. let, kde dress code však není povinný, ale pouze doporučený.

Zároveň se očekává uvedení další legendární osobnosti bojových sportů do boxerské síně slávy. Tento ceremoniál jsme mohli poprvé vidět v roce 2015, kdy byl uveden in memoriam Jaroslav Tomsa. Loni byl do této síně slávy uveden legendární Vilda Jakš.

Kompletní videa ze všech loňských zápasů se exkluzivně můžete podívat na na našem webu ⇒ ZDE ⇐ .
V ringu jsme mohli vidět například neskutečnou řežbu Daniel Vítovec vs Vladimír Idranyi nebo souboj Daniela Škvora vs Ahmnedem Krničem. Dále Vladimíra Říhu, Václava Pejsara, Jana Rudolfa, Jiřího Apeltauera, Jana Holce, Petra Ondruše a Daniela Brunclíka.