Dnes: Ortiz vs Hooker o pás WBO!

O  mezinárodní titul WBO se dnes v noci utkají na galavečeru v Texasu šampión velterové váhy Vergil Ortiz a bývalý šampión super lehké váhy Maurice Hooker! Galerie a video z vážení v článku!

DNES – Dickies Arena, Texas, USA
Velterová váha
Vergil Ortiz vs Maurice Hooker
Přímý přenos DAZN

Neporažená americká jedenáctka a světová sedmnáctka Vergil ORTIZ jr (16-0-0, 16 KO) a americká devítka a světová třináctka „Mighty Mo“ Maurice HOOKER (27-1-3, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o mezinárodní titul organizace WBO!

Vážení
Vergil Ortiz: 66,6 kg
Maurice Hooker: 66,6 kg

Dvaadvacetiletý Ortiz zatím předvádí v profesionálním ringu skvělé výkony a všech šestnáct duelů ukončil před limitem. Žádný z jeho dosavadních zápasu nedošel ani do osmého kola, což je úctyhodná bilance.

Ortiz získal v srpnu 2019 titul WBA Gold, když v šestém kole ukončil mexického boxera Antonia Orozcu. Pás následně obhájil v prosinci s Bradonem Solomonem a naposledy loni v červenci, kdy v sedmém kole vyprovodil Kolumbijce Samuela Vargase.

Nyní se proti němu postaví bývalý šampión super lehké váhy, jednatřicetiletý Maurice Hooker. Ten přišel o světový titul v červenci 2019, kdy nestačil na neporaženého Američana Jose Carlose Ramireze.

Následně Hooker přešel do velterové váhy, ve které si v prosinci 2019 smlsnul na mexickém boxerovi Urielovi Perezovi a ukončil jej již v prvním kole.