Dnes: Oktagon 33 v německém Frankfurtu!

Ivan Buchinger vs Losene KeitaOktagon dnes v 18 hodin poprvé otevře své brány mimo hranice Česka a Slovenska a představí premiérový galavečer Oktagon 33 na německé půdě ve Frankfurtu. Hlavním duelem bude titulová bitva Ivan Buchinger vs Losene Keita!

DNES – Festhalle, Frankfurt, Německo
Oktagon 33
Start v 18:00
Vstupenky na Ticketmaster
Live stream na OktagonTV

Organizace Oktagon překračuje hranice Česko-Slovenska a dnes se poprvé představí v Německu s turnajem OKTAGON 33, který otřese Frankfurtem. Taková událost si zaslouží ty největší hvězdy!

Ivan Buchinger vs Losene Keita

Přichází souboj, který jste chtěli vidět od chvíle, kdy se „Black Panther“ poprvé představil na půdě OKTAGONU. Legenda a šampion dvou váhových kategorií Ivan „Buki“ Buchinger jde do své první obhajoby titulu v lehké váze. Ukořistit ho bude chtít belgická senzace a prozatímní šampion lehké váhy Losene Keita, který od začátku prohlašuje: „Jsem neporazitelný! Dejte mi do klece Ivana Buchingera.“ Prosby tak byly vyslyšeny.

Karlos Vémola vs Michal Pasternak

Rozpoutá se Bitva o Německo, kdy se střetnou kapitáni nové Oktagon Výzvy. Nejznámější a nejzkušenější německý zápasník všech dob a držitel 14 titulů šampiona evropských organizací – terminátor „T800“ Stephan Putz proti německému „King Kongovi” s téměř 50 MMA zápasy a 23 ukončeními před limitem Martinovi Zawadovi.

Oktagon 33

Dojde nejen ke střetu kapitánů, ale i jejich nejlepších svěřenců ve velkém finále německé Oktagon Výzvy. Chybět nebude ani nejznámější český zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, který se po vleklém zranění konečně vrací do klece a vyze polského válečníka Michala Pasternaka.

Oktagon 33

A samozřejmě se představí i německá superstar, milionář z klece Christian Eckerlin. Toho čeká těžký souboj s brazilským šestadvacetiletým bijcem „Tratorem“ Denilsonem Nevesem de Oliveirou.

Oktagon 33


PŘEDZÁPASY

Bantamová váha
Michael Deiga Scheck 🇧🇷🆚🇬🇧 Cory Tait
Velterová váha
Jamie Cordero 🇩🇪🆚🇩🇪 Ibrahim Cholo
Těžká váha
Donald Cosič 🇭🇷🆚🇵🇱 Adam Palsz
Pérová váha
Jaroslav Pokorný 🇨🇿🆚🇧🇦 Ahmed Vila
Těžká váha
Hatef Moeil 🇩🇪🆚🇧🇷 Kerisson Rezende
Střední váha
Zdeněk Polívka 🇨🇿🆚🇨🇮 Cheick Kone
Velterová váha
Christian Jungwirth 🇩🇪🆚🇭🇷 Ivica Truscek

HLAVNÍ KARTA

Velterová váha
David Zawada 🇩🇪🆚🇦🇹 Erhan Kartal

Střední váha
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇵🇱 Michal Pasternak
Velterová váha
Christian Eckerlin 🇩🇪🆚🇧🇷 Denilson Neves De Oliveira
Velterová váha

Hassan Shaaban 🇱🇧🆚🇹🇷 Selim Topuz
Polotěžká váha
Stephan Pütz 🇩🇪🆚🇩🇪 Martin Zawada
Lehká váha (TITUL)
Ivan Buchinger 🇸🇰🆚🇳🇱 Losene Keita