Dnes: Oktagon 31 nabídne celkem deset duelů!

Oktagon 31Organizace Oktagon dnes v pražské O2 aréně nabídne celkem deset duelů z nichž dvě budou titulové. O prozatímního šampiona lehké váhy se utkají Ronald Paradeiser a Losene Keita. V hlavní duelu o pás střední váhy se poperou Samuel Krištofič a Patrik Kincl!

26.2.2022 – O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon 31
Lístky na Tickemaster
PPV na OktagonTV

Prozatímní šampion Samuel „Pirát“ Krištofič trénující pod Attilou Véghem debutoval v organizaci Oktagon již v dubnu 2017 na druhém galavečeru tehdy nové organizace. Za tu dobu si na své konto připsal 8 vítězství v hlavním večerech a 2 výhry na galavečerech Underground.

V Oktagonu ho dokázali ho porazit pouze tři fighteři a to v roce 2018 Polák Grzegorz Siwy a v roce 2019 český bijec David Kozma. V roce 2020 jej v rámci Undergroun dokázal vybodovat krajan Vlasto Čepo.

Samuel Krištofič vs Patrik Kincl

Nyní je však ve formě, v jaké jsme ho prý dosud neviděli, a slibuje Kinclovi knockout. Je odhodlaný všem dokázat, že opasek mu náleží právem a zůstane mu, ať se mu do cesty postaví kdokoli. Proti němu se postaví jeden z nejlepších českých fighterů Patrik Kincl, pro kterého to bude debut v organizaci Oktagon.

„V Oktagonu je nový král!“ říká suverénně Patrik Kincl a jeho cíl je tak jasný. Chce získat pás a poté dostat do klece svého rivala Karlose Vémolu, se kterým prohrál před čtyřmi roky na body na galavečeru XFN v pražské O2 aréně.

Samuel Krištofič

Druhou titulovou bitvu o prozatímního šampiona lehké váhy a příštího vyzyvatele Ivana Buchingera svede hladový Ronald Paradeiser proti šampionovi World Fighting League Keitovi, který na Oktagonu 29 předvedl peklo a zničil Karola Ryšavého.

Uzdravený a natěšený Vlasto Čepo jde do souboje kovadlin s brazilským KO zabijákem Silvou, který ze 7️ výher uspal 6️ soupeřů. Rozhodnutí na body tady nečekejte.

Oktagon 31: Pirát vs Kincl

Rozjetého Zdeňka „Gameovera“ Polívku čeká po Spicelym a Bryczekovi životní výzva – šampion pěti MMA organizací, francouzský rváč Alex „Da Killa Kid“ Lohoré, jenž prohlašuje, že Polívku sfoukne jak svíčku. A těšit se můžete na vaše další oblíbence, jejichž výkony v poslední době vás všechny zvedly ze sedaček – Bahníka, Farkaše a Lengála.


Underground

Dohodnutá váha 70 kg
Luděk Greguš 🇨🇿🆚🇸🇰 Marek Luštiak
Dohodnutá váha 75 kg
Radek Roušal 🇨🇿🆚🇧🇷 Michael Diega Scheck

Předzápasy

Lehká váha
Michal Nepraš 🇨🇿🆚🇭🇷 Vladimír lengál
Velterová váha
Denis Farkaš 🇸🇰🆚🇨🇿 Max Handanagic
Střední váha
Jakub Běle 🇨🇿🆚🇱🇹 Naglis Kanišauskas
Lehká váha
Jakub Bahník 🇨🇿🆚🇬🇧 Jay Cucciniello

Hlavní karta

Střední váha
Vlasto Čepo 🇸🇰🆚🇧🇷 Alexandre Silva
Střední váha

Zdeněk Polívka 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré
Lehká váha (PROZATÍMNÍ TITUL)
Ronald Paradeiser 🇸🇰🆚🇧🇶 Losene Keita
Střední váha (TITUL)
Samuel Krištofič 🇸🇰🆚🇨🇿 Patrik Kincl