DNES: Nonito Donaire vs Anthony Settoul na SPORT 1 HD!

Nonito Donaire vs Anthony SettoulDnes nás čeká velice zajímavý zápas v super bantamové váze mezi Filipínskou jedničkou Nonitem Donairem a Francouzskou trojkou Anthony Settoulem.
Zápas bude vysílat v přímém přenosu sportovní televize SPORT 1 HD od 15:00!

DNES – Cotai Aréna, Venetian Resort – Macao
Super bantamová váha
Světová čtyřka a Filipínská jednička „The Filipino Flash“ Nonito DONAIRE (34-3-0, 22 KO) a Francouzská trojka Anthony SETTOUL (20-3-0, 89 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě!
Živý přenos bude od 15:00 vysílat sportovní televize SPORT 1 HD!

Vážení: 
Nonito Donaire: 55,8 kg
Anthony Settoul: 55,8 kg

Nonito Donaire získal po přestupu do super bantamové váhy v únoru 2012 titul WBO, když vybodoval Wilfredo Vazquez z Puerta Rica. Titul následně v červenci obhájil proti Afričanovi Jeffrey Mathebulovi a získal i titul organizace IBF.
V dubnu 2013 o tituly přišel, když nestačil na neporaženého Kubánce Guillermo Rigondeauxe, kterému podlehl na body 111:116, 112:115 a 113:114.
V roce 2014 se vrátil do pérové váhy a hned získal v zápase s Simpiwe Vetyekou  titul WBA super, který následně ztratil s neporaženým Nicholasem Waltersem.
Letos v březnu se vrátil do super bantamové váhy, když porazil technickým KO Brazilskou trojku Williama Pradu a získal tak titul NABF.
Anthony Settoul se aktuálně nachází na 104. pozici světového ratingu a je outsiderem tohoto zápasu. Velký rozdíl je hlavně ve zkušenostech. Settoul boxoval pouze dva 12ti kolové zápasy. První v dubnu 2012, když porazil v zápase o titul Evropské unie Brita Craiga Lyona a podruhé loni v červnu, když v zápase o ten samý titul nestačil na krajana Omara Lamiriho, kterému podlehl jasně na body.
Settoul naposledy boxoval loni v říjnu, když porazil technickým knockoutem Maďarskou pětku Ignace Kassaie.