DNES: Nicholas Walters a Miguel Marriaga o titul WBA super na SPORT 1 HD! Video a galerie z vážení!

Nicholas Walters vs Miguel MarriagaDnes v noci nás čeká velice zajímavý duel v pérové váze mezi neporaženými borci Nicholasem Waltersem a Miguelem Marriagou o titul WBA super! Opět se můžeme těšit na přímý přenos, které bude vysílat sportovní televize SPORT 1 HD ve 3:00!

DNES – Madison Square Garden Theater, New York – USA
Pérová váha
Neporažená světová a Jamajská jednička „Axe Man“ Nicholas WALTERS (25-0-0, 21 KO) a neporažená jednička Kolumbie „The Scorpion“ Miguel MARRIAGA (20-0-0, 18 KO) se utkají o titul WBA super!

Vážení:
Nicholas Walters: 57,6 kg
Miguel Marriaga: 56,8 kg

Nicholas Walters vs Miguel Marriaga Nicholas Walters vs Miguel Marriaga Nicholas Walters vs Miguel MarriagaNicholas Walters získal titul WBA v prosinci 2012, když v sedmi kolech zničil Daulise Prescotta z Kolumbie technickým KO. O rok později titul obhájil s Mexičanem Albertem Garzou, kterého zdemoloval ve čtvrtém kole. V květnu 2014 přišla další obhajoba a tentokrát se mu do cesty postavil Arménec Vic Darchinyan a opět z toho byla výhra před limitem.
Loni v říjnu vyzval super šampióna této organizace Filipínce Nonita Donaireho, kterého porazil také před limitem a to v 6. kole technickým knockoutem!
Miguel Marriaga si stejně jako jeho soupeř drží svou neporazitelnost a také téměř všechny své soupeře porazil před limitem. Ovšem Kolumbijec měl proti sobě mnohem slabší soupeře než Walters.
Marriaga loni odboxoval celkem 3 duely. V květnu knockoutoval v 8. kola Mexičana Marcose Cardenase, v říjnu poslal k zemi v 6. kole Američana Christophera Martina a v prosinci zničil dalšího Mexičana Carlose Fernanda Pereze Martineze ve 3. kole TKO.

Jasným favoritem tohoto duelu je Jamajská jednička, nicméně oba mají silný knockoutový úder a můžeme se tak těšit na parádní zápas!

Přímý přenos tohoto zápasu bude vysílat sportovní TV stanice SPORT 1 HD ze soboty na neděli ve 3:00!
Komentovat zápas budou opět Marek Šimák a Antonín Vavrda.

⇒ Kompletní soupis zápasů ⇐