Dnes Německo: Kubrat Pulev vs Dereck Chisora!

Kubrat Pulev vs Dereck ChisoraDnes náš čeká velmi zajímavý zápas v těžké váze o Evropský titul EBU mezi bulharskou jedničkou Kubratem Pulevem a bouřlivákem Dereckem Chisorou! Vážení opět nabídlo mezi aktéry potyčku!

7.5.2016 Barclaycard Aréna, Hamburg, Německo
Těžká váha
⇒ STREAM ZDE ⇐
Bulharská jednička a světová pětka „The Cobra“ Kubrat PULEV (22-1-0, 12 KO) a britská trojka „Del Boy“ Dereck CHISORA (25-5-0, 17 KO) se utkají ve 12ti kolovém eliminačním souboji IBF o Evropský titul EBU!

Vážení
Kubrat Pulev: 112,9 kg (minule: 112,5 kg)
Dereck Chisora: 109,6 kg (minule: 115 kg)

Názory našich expertů:
Václav Pejsar
Pulev mi přijde lepší v pohybu a díky němu a své pověstné přední ruce si dokáže soupeře držet na střední a delší vzdálenost, což je pravý opak stylu Chisory, který preferuje tlak dopředu a je skvělý na kratší vzdálenost. Z toho důvodu si myslím, že pokud bude Pulev v neustálém pohybu a držet si Chisoru od sebe tak vyhraje na body….. Na druhou stranu jsem koukal, že Puleva několikrát ošklivě nechytal Klitschko z předního i zadního háku, což je Chisorova silná stránka.
Takže z tohoto pohledu by mohl vyhrát Chisora KO 😊i když by se to mohlo jevit jako překvapení, tak mě by to až tak nepřekvapilo😉Nevím v jaké oba nastoupí formě, protože od jejich posledních proher oba neboxovali s žádným, ze špičkových boxerů. Rád bych viděl Chisoru ve formě z období kdy boxoval s Vitali Klitschkem. Pokud nastoupí v podobné formě, tak může vyhrát před limitem. Pokud bude mít formu z loňského podzimu, tak nemá šanci a prohraje na body😊 Já osobně bych to přál asi více Chisorovi… Mám ho v oblibě pro jeho styl dravce!

Daniel Vencl
Rozhodně vyhraje Pulev z mého pohledu. Chisora má ránu, ale jeho forma z dřívějších let je pryč, což bylo vidět i v zápase s Ondrou Pálou, který ho mohl možná i porazit.
Například Tyson Fury ho naprosto příkladně rozebral přední rukou a to přesně používá i Pulev a je to jeho nejsilnější stránka.
Pulev až na zápas Klitschkem jasně domioval a jeho výkony jsou stabilní. Myslím, že Chisoru porazí před limitem.

Potyčka na tiskové konferenci před 4 dny ⇓