Dnes: Navarrete vs Lopez!

Aktuální král super bantamové váhy Emanuel Navarrete si dnes v noci odskočí do pérové váhy a utká se s krajanem Urielem Lopez ze čtvrté stovky světového ratingu! Galerie a video z vážení!

DNES – Gimnasio TV Azteca, Mexiko City, Mexiko
Pérová váha
Emanuel Navarrete vs Uriel Lopez

Mexická a světová jednička super bantamové váhy a držitel světového titulu organizace WBO “Vaquero” Emanuel NAVARRETE (31-1-0, 27 KO) a jeho krajan “Yuca” Uriel LOPEZ (13-13-1, 6 KO) se utkají v zápase vypsaném na deset kol!

Vážení
Emanuel Navarrete: 57,6 kg
Uriel Lopez: 57,6 kg

Navarrete získal pás WBO v super bantamové váze v prosinci 2018, když ve slavné Madison Square Garden vybodoval 115:113 a 2x 116:112 úřadujícího šampióna, rodáka z Ghany Isaaca Dogboea.

V následné odvetě o půl roku později jsme viděli úplně jiný zápas, Navarrete svého soupeře demoloval, v šestém a dvanáctém kole dostal Dogboea do počítání a roh Ghaňana nenechal ani doboxovat a raději zápas ukončil vhozením ručníku do ringu.

Poté pás ještě čtyřikrát pás úspěšně obhájil. Naposledy letos v únoru zničil v jedenácti kolech Filipínce Jeo Santisima. Další plánovanou obhajobu přerušil Covid19 a tak si šampión odskočí do pérové váhy.

Zde se mu do cesty postaví soupeř z 308. místa světového ratingu, krajan Uriel Lopez. Emanuel Navarrete je jednoznačným favoritem duelu a nepředpokládá se, že by ho mohl Lopez čímkoli v ohrozit.