Dnes: Taylor vs Jonas o čtyři tituly!

Královna lehké váhy Katie Taylor bude dnes opět hájit pásy WBA, WBO, WBC a IBF. V Manchesteru se utká s britskou boxerkou Natashou Jonas. Přímý přenos na DAZN!

DNES – Manchester Arena, Manchester, VB 
Lehká váha
Katie Taylor vs Natasha Jonas
Přímý přenos na DAZN 

Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (17-0-0, 6 KO) a britská jednička a světová sedmička Natasha JONAS (9-1-1, 7 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Vážení
Katie Taylor: 61 kg
Natasha Jonas: 61 kg

Neporažená irská královna lehké váhy Katie Taylor se dnes vrací mezi šestnáct provazů na galavečeru ve Velké Británii a bude obhajovat všechny čtyři pásy WBA, WBO, WBC a IBF. Katie Taylor naposledy obhajovala pásy loni v listopadu, kdy v desetikolové bitvě jasně vybodovala 99:91, 100:90 a 100:89 Miriam Gutierrez ze Španělska.

Manažer Eddie Hearn jednal se dvěma soupeřkami. První variantou byla německá jednička a světová osmička Verena Kaiser (14-1-0, 6 KO) a druhou variantou je britská dvojka a světová čtrnáctka Natasha Jonas (9-1-1, 7 KO). Hearn si nakonec vybral domácí boxerku.

Natasha Jonas boxovala naposledy loni v srpnu, kdy vyzvala šampiónku super pérové váhy Terri Harper. Souboj o tituly WBO a WBC nakonec skončil remízou a Jonas se přesunula do lehké váhy a zkusí získat tituly zde.