Dnes: Muradov vs Sanchez a McGregor vs Poirier!

Dnes v noci nás čeká galavečer UFC 257 a odveta Conor McGregor vs Dustin Poirier. Třetí zápas má před sebou také Makhmud Muradov. Přímý přenos bude vysílat O2 TV na stanici Premier Sport!

DNES – Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty
UFC 257 – Střední váha
Makhmud Muradov vs Andrew Sanchez
Přímý přenos bude vysílat O2 TV na stanici Premier Sport!
O2 TV

Kariéra „Macha“ Makhmuda Muradova se v UFC začala psát 28. září 2019 na galavečeru UFC FN 160 v Dánsku. Tehdy vybodoval 3x 29:28 italského bijce Alessia Di Chirica. Zvládl tak na rychlo domluvený zápas a ukázal, že do UFC patří.

Následně 7. prosince na UFC on ESPN 7 ve Washingtonu knockoutoval ve třetím kole Američana Trevora Smitha a má v nejprestižnější MMA lize světa rozjel svou karéru nejlépe jak mohl. Tu ovšem loni zbrzdila pandemie koronaviru, kterou Mach se svou rodinou také prodělal.

Nyní má před sebou třetí duel v UFC a do cesty se mu postaví zkušený americký fighter Andrew Sanchez. Američan má pod největší MMA organizací zapásáno již 8 zápasů z nichž pětkrát vyhrál a jen třikrát prohrál.

Naposledy stál v oktagonu 8. října 2020, kdy na galavečeru v Las Vegas UFC Fight Night 174 v prvním kole knockoutoval Brazilce Wellington Turmana. Zkušený soupeř tak bude pro Macha další velkou výzvou profesionální kariéry.

O hlavní zápas večera se postarají lehké váhy Conor McGregor a Dustin Poirier, které tak čeká odveta po šesti letech.


UFC 257 – Lehká váha
Conor McGregor vs Dustin Porier 2
Přímý přenos bude vysílat O2 TV na stanici Premier Sport!

O2 TV

Irský zápasník “Notorious” Conor McGregor se po roční pauze vrací do klece. Naposledy zápasil loni 18. ledna na galavečeru UFC 246, kde ve velterové váze ukončil v prvním kole Američana Donalda Cerroneho.

Nyní ho čeká zápas v lehké váze, ve které získal na konci roku 2016 titul šampióna, když na UFC 205 ukončil ve druhém kole amerického bijce Eddie Alvareze.

Nyní se mu do cesty postaví staronový soupeř, Američan “The Diamond” Dustin Poirier. S Poirierem se utkal již v roce 2014 na galavečeru UFC 178 v Las Vegas a byla z toho jasná záležitost. McGregor svého soupeře sestřelil tvrdou levačkou po necelých dvou minutách.

Dustin Porier byl prozatímním šampiónem lehké váhy, když loni v dubnu porazil na body krajana Maxe Hollowaye na galavečeru UFC 236 v Atlantě. Následně vyzval šampióna Khabiba Nurmagomedova na kterého ovšem stejně jako McGregor nestačil a ve třetím kole se nechal uškrtit.

O2 TV