Dnes: Muradov vs Meerschaert na Premier Sport!

Makhmuda Muradova čeká čtvrtý zápas v UFC. Jeho soupeřem bude dnes v noci zkušený americký zápasník Gerald Meerschaert! Zápas bude v přímém přenosu vysílat stanice Premier Sport!

28.8.2021 – UFC Apex, Las Vegas, USA
UFC on ESPN 30
Střední váha
Makhmud Muradov vs Gerald Meerschaert

Jednatřicetiletý Muradov má před sebou čtvrtou bitvu v UFC, která ho může v případě vítězství posunout konečně do první patnáct rankingu organizace. Nyní je uzbecký fighter po třech vítězstvích  na šestnácté příčce.

Muradov v UFC debutoval před dvěma lety, kdy ovládl tříkolovou bitvu na body s italským tvrďákem Alessiem Di Chiricem. Následně na konci roku 2019 ukončil ve třetím kole amerického veterána Trevora Smitha.

Loni si dal Muradov od zápasení pauzu a vrátil se až letos v lednu do těžkého zápasu s americkým ranařem Andrewem Sanchezem. Očekávaná bitva skončila ve třetím kole, kdy Sancheze parádní trefou roztančil a následně ukončil.

Nyní ho tak čeká zápas číslo čtyři a do cesty se mu postaví třiatřicetiletý zkušený Američan Gerald Meerschaert. Ten má na svém kontě v UFC již 13 zápasů z nichž dokázal 7 vyhrát a v šesti prohrát. Meerschaert naposledy zápasil letos v dubnu, kdy se vrátil do klece po dvou loňských porážkách v prvním kole a nutno říct, že velmi úspěšně. Poláka Bartosze Fabińskiho ukončil gilotinou v prvním kole a připsal si taky bonus za výkon večera.