DNES Moskva: Roy Jones vs Enzo Maccarinelli. Samuel Peter vycouval z duelu s Ustinovem! STREAM!

Roy Jones vs Enzo MaccarinelliDalší zajímavý galavečer se bude konat v Moskvě, kde se jako hlavní zápas utkají křížové váhy Roy Jones jr s Enzo Maccarinellim. Uvidíme také těžkou váhu Alexandera Ustinova s narychlo domluveným soupeřem Alonzo Butlerem!

DNES – VTB aréna Moskva – Rusko
⇒ STREAM ZDE ⇐
Křížová váha
Americká osmička a legenda „Junior“ Roy JONES jr (62-8-0, 45 KO) a britská šestka Enzo MACCARINELLI (40-7-0, 32 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě!

Vážení
Roy Jones: 89,6 kg
Enzo Maccarinelli: 87,5 kg

Legenda a veterán Roy Jones Jr má již letos za sebou 3 duely, což je je k jeho věku úctyhodné a všechny vyhrál před limitem.
Nejdříve v březnu zničil technickým knockoutem ve druhém kole krajana Willie Williamse. Hned o 3 týdny později zničil v prvním kole také technickým KO dalšího krajana Paula Vasqueze nad kterým získal titul WBU a naposledy stál v ringu 16. srpna, kdy tvrdě knockoutoval krajana Erica Watkinse a ukázal tak, že do starého železa ještě rozhodně nepatří!
Enzo Maccarinelli také už není žádný mladík, je mu 35 let, ale pořád je to o devět let méně než Jones.
Letos má za sebou dva duely a oba vyhrál taktéž před limitem. 14. března zdemoloval v prvním kole Maďara Gyorgy Novaka a 10. října technickým knockoutem zničil našeho Jirku Svačinu, který se dnes také postaví do ringu proti Matty Askinovi na menším galavečeru ve velké Británii!

DNES – VTB aréna Moskva – Rusko
⇒ STREAM ZDE ⇐
Těžká váha
Ruská trojka „The Great“ Alexander USTINOV (32-1-0, 23 KO) a Američan „Big Zo“ Alonzo BUTLER (30-3-1, 23 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o mezinárodní titul WBA!

Vážení
Alexander Ustinov: ???
Alonzo Butler: ???Alexander Ustinov vs Alonzo Butler

Alexander ustinov se měl původně utkat s Nigerijcem Samuelem Peterem, ale ten 2 dny před zápasem své vystoupení bez důvodu zrušil a manažer Bělorusa Alexander Krassyuk musel narychlo hledat soupeře, kterého našel v americkém veteránovi Alonzo Butlerovi, a tak promotér Vladimír Hryunov nemusel zápas rušit.