Dnes: McCaskill vs Ibarra o 5 titulů!

Jessica McCaskill vs Alma IbarraKrálovna velterové váhy Jessica McCaskill má před sebou další obhajobu pásů WBA, WBO, WBC, IBF a IBO. Do cesty se ji postaví Alma Ibarra. Přímý přenos na DAZN!

DNES – Tech Port Arena, San Antonio, USA
Velterová váha
Jessica McCaskill 🇺🇸🆚🇲🇽 Alma Ibarra
Přímý přenos na DAZN

Americká a světová jednička „CasKILLA“ Jessica McCASKILL (11-2-0, 4 KO) a mexická jednička a světová dvojka „The Conqueror“ Alma IBARRA (10-1-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO!

Vážení
Jessica McCaskill: 65,3 kg
Alma Ibarra: 65,4 kg

Jessica McCaskill vs Alma Ibarra

Sedmatřicetiletá světová šampiónka Jessica McCaskill získala světové tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBOpřed dvěma lety, když v ostře sledovaném duelu dokázala vybodovat do té doby neporaženou legendu Cecilii Braekhus. Loni v březnu pásy poprvé obhájila, když dokázala Braekhus porazit na body i v odvetě.

Pásy naposledy obhajovala loni v prosinci na galavečeru v Las Vegas, kde ji vyzvala kanadská boxerka Kandi Wyatt. Zápas měl naprosto jednoznačný průběh a Úřadující šampiónka ukončila soupeřku už v sedmém kole. Nyní má před sebou obhajobu číslo tři a do cesty se ji postaví čtyřiatřicetiletá mexická boxerka Alma Ibarra.

Ibarra má na svém kontě jeden titulový souboj, který svedla před třemi lety s Američankou Raquel Miller v super velterové váze. Mexičanka však v zápase tahala za kratší provaz a prohrála jednomyslně na body. Nyní je v pozici, že může jen překvapit neboť McCaskill je s kurzem 1,17 velikou favoritkou. Na Ibarru je kurz 4,79.

Jessica McCaskill vs Alma Ibarra