Dnes: Mayweather vs Paul na Sport 2!

Legendární neporažený boxer Floyd Mayweather a populární youtuber Logan Paul mají také odváženo a v noci nás čeká osmikolová bitva! Přímý přenos na Sport 2!

DNES – Hard Rock Stadium, Miami, USA
Dohodnutá váha
Floyd Mayweather vs Logan Paul
Přímý přenos na Sport 2 od 2:00!

Vážení
Floyd Mayweather: 70,3 kg
Logan Paul: 85,9 kg

Zápas bude má individuální váhový limit, kdy Mayweather mohl mít maximálně 72,5 kg a Paul 86 kg. Oba domluvený váhový limit v noci splnili. V duelu je povolen knockout, takže zápas může skončit předčasně.

Protože se jedná o exhibici, tak zápas nebude zapsán do oficiálních statistik a nebude mít ani bodové rozhodčí. Boxeři budou boxovat na 8 kol po třech minutách ve dvanáctiuncových rukavicích stejně jako například nedávno Mike Tyson a Roy Jones jr.

Mayweather ukonči profesionální kariéru v roce 2015, kdy jasně vybodoval krajana Andre Berta a obhájil tituly ve velterové váze. V roce 2017 se k boxu vrátil v megazápasu s dvojnásobným šampiónem Conorem McGregorem. Jednoznačnou záležitost ukončil v desátém kole a po zápase hvězdu MMA velmi chválil za to jak se dokázal na zápas připravit.

Následně vystoupil 31.12.2018 na galavečeru Rizin 14, kde se utkal s domácím kickboxerem Tenshinem Nasukawou v exhibičním boxerském zápase. Šlo o velké divadlo, které Mayweather ukončil již v prvním kole.

Logan Paul je známý youtuber, kterého na tomto portálu sleduje neskutečných 23 miliónů uživatelů. Paul není v boxu žádným nováčkem, má za sebou jeden prohraný oficiální zápas tak i výhru v exhibici. Duel se měl původně konat již 20. února, ale z důvodu koronaviru byl odsunut až na 6. června. Zápas bude mít individuální váhový limit, kdy Mayweather muže mít maximálně 72,5 kg a Paul 86 kg.

Logan Paul se tak vydal na stejnou cestu jako jeho bratr Jake, který v dubnu překvapivě v prvním kole ukončil zkušeného fightera Bena Askrena a nyní se na konci srpna utká s bývalým šampiónem UFC Tyronem Woodleyem!